Galleria Riga Terase - Ediens

Vnk katastrofali slikts ediens taja terase. Gribetos gan zinat, ka to vinu pavaru sauc, jo tik slikti uztaisitu edienkarti un tik shaushaligi pagatavotu edienu es tiesham neatceros, kad pedejo reizi butu piedzivojis. Var erti sakt ar faktu, ka tur, tapat ka veca, prasta bufete side-dish japieperk klat atseviski, i.e. karbonadei par 4.5 LVL klat japieperk frii vai biezenis (2.5 LVL), kads darzenis/salats (2 LVL) un kada mercite - piemeram, ketchups maksa 0.70 LVL. Un Tava karbonade no 4.5 LVL klust gandriz 10 latus darga :) tas pat vel ta - ja butu garshiga, pardzivotu. Bet diemzhel pavars ir konkreti likam rokam, pirms tam droshi vien rajona ednica salatus mazgajis. Galja negarshiga, pasiskta, prasta!, kartupelji turpat rimi par 70 sant/kg iegadatie saldetie, deep-fried un sakaisiti ar daudz sali. Darzeni parastie sezonalie, nekas ipashs. Bet, kad rekina ieraudziju 0.70 LVL par kechupu, dikti mele niezeja pateikt, ka vini aizmirsushi sali un piparus man tur ieksha ieskaitit - noteikti kadus 50 santimus var pajautat.

Ok, otra lieta bija cezarsalati ar garnelem. Protams, negarshigi. Bet, ja main course vismaz bija daudz maz pieklajigas devas, tad pie salatiem jau bija atklata nirgashanas. Panjemam maza cilvecinja riekshavu - aptuveni tik daudz. + 4 mazas garneles. Vnk kkads vaaks!

Ljoti zhel, jo vieta tiesham skaista un vakara saulrieti burvigi. Bet nu beware people - paediet, pirms tur dodieties

H he he 10.06.2011

no anglijas atvilkies ? beware people !!! te ir latvija, samaksāji ne tikai par "ēdienu", bet arī īri par vietu un saulrietu uz ko skatījies

M mazmaz 10.06.2011

aj, ne, viss parejais ir smuki - gan skats, gan baru izvietojums, galdinu izkartojums, no faktiski visiem galdiem var redzet Rigas jumtus (ok, mazliet piebazts, bet gauzhi cieshami). Bet par edienu sap. Nevajadzeja vispar edinat, ja to nevar izdarit kaut cik kvalitativi. Ire par vietu jau ierekinata dzerienu cenaas.

A Anna 13.06.2011

Man gan patika virtuve.. Kalmari un mozzarela mikla ir nenormali garsigi! Susi ari ir loti loti.. Cenas - ari saprotamas, vieta nav parasta un cenu kategorijai var but videji augsta.

B Baiba 13.06.2011

Kalmāri bija tiešām labi, bet atkal jau atdūrāmies pret apkalpošanu - atnes kalmārus, kurus jāēd ar pirkstiem, bet salvetes neatnes.

4 4angal! 13.06.2011

Sidite doma gospoda!

I Ieva 13.06.2011

Māsiņ, bet kur palika "žopa"? Tu sāc zaudēt savas labās īpašības!

E Exkliente 30.06.2011

piekritu autoram.

E es 03.08.2011

man tur patika:)

B baiba 10.08.2011

man tur atnesa siera plati pa 7.50... vareja vismaz sagriezt, vai iedot kko ar ko griezt, par salvetem nerunajot

M MadamLiLuu 23.07.2014

Par gaumi nestrīdas -biju nesen 2014 gadā jūlijā
Esmu ļoti apmierināta gan ar apkalpošanu, kas notika ļoti raiti neskatoties uz kuplo cilvēku skaitu+piektdienas vakars..
Visas bijām apmierinātas ar salātiem-cēzars ar garnelēm un tomāto, siera salāti, ēdiens lielisks..

Ap mums notiek tādas situācijas kādas mēs esam nopelnījuši ap gaišiem cilvēkiem gan ēdiens tiek pagatavots ar mīlestību
un kā sauc tā pasaule atsaucās.

Paldies, ka ir tāda vieta TERASE RĪGA un visu cieņu JŪSU KOLEKTĪVAM !!!
MadamLiLuu