www.sudzibas.lv Galleria Riga Alkatīgi bezkauņas

Galleria Riga - Alkatīgi bezkauņas

Vakar ar auto iebraucu Galleria Riga "atvērtajā" tirdzniecības centrā, izmantojot autostāvietu. Iepirkos vakariņām (15 LVL) "Rimi" + - 20 min.. Pie izbraukšnas "pārsteigums" - 2 LVL par auto stāvvietas izmantošanu. Paldies, bet vairāk tur kāju nesperšu un citiem arī to pašu ieteikšu. Lieki piebilst, ka pie iebraukšnas informācija par auto stāvvietas apmaksu nekur neparādās. It kā sīkums tie 2 LVL, bet tomēr skaidrs vēstījums no Galleria Riga īpašniekiem - Tu esi iekritis un maksāsi par izbraukšanu... pretīga sajūta un sabojāts vakars. Aizrijaties ar tiem 2 LVL. Tagad centrā iepirkšos tikai Stockmann, tur vismaz vērtē klientu un stāvvietu apmaksā līdz stundai, ja tur iepērcies.
P.S. Tīri subjektīvi - bezgaumības un ārišķības kakafonija Galleria Riga tirdzniecības centrā, gan interjerā, gan veikalu (kuru lielākā daļa pat vēl nav atvērti) klāstā. Noteikti nebūšu šī uzņēmuma klients.

R

T Tontons 17.11.2010

Te laikam cilvēkiem ir slikti ar redzi.
Pie iebraukšanas lieliem burtiem rakstīts, ka autostāvvieta maksā 1 Ls stundā (latviski, krieviski, angliski). Blakus plakāts, ka svētdienās stāvvieta par brīvu.

R Renārs 17.11.2010

Man ar redzi viss ir vislabākajā kārtība. Un kapēc tad par 20 min. man paņēma 2 Ls? Laikam tagad nesen uzlikuši, ja tas atbilst patiesībai. Bet es par to pārliecināties vairāk nevēlos. Pietika ar vienu un pēdējo reizi.

T tānutasir 19.11.2010

Tontonam! Ja Galerija Rīga vadība kopš darba uzsākšanas ir mainījusi darbības taktiku, tad tas nenozīmē, ka man vai Renāram nav kārtībā kautkas ar redzi. Man par 1h 9min. bija jāmaksā ls 4 un nekādas plāksnes ar izcenojumiem tur nebija!

K Kristaps 06.01.2011

Ne tikai stāvvieta šajā iestādē maitā garastāvokli, bet arī attieksme no slidotavas darbiniekiem. Situācija tāda, ka draugi bijuši vienā no GR restorāniem paēst un kuponus slidošanai atdeva, jo paši slidot netika. Tā nu ierodamies slidot, bet tur familiāra un kopumā prasta sieviete sāk pratināt par to kur es esot dabūjis šos kuponus un kur čeks. Vai esot nopircis no kaut kādas Kristīnes pa lēto? Tā vietā, lai vienkārši informētu, ka kuponi bez čeka nav derīgi, viņa sāk bravurīgi pratināt mani manu meiteni it kā mēs būtu kādi noziedznieki. Labi, situācija nonāk līdz tam, ka šī "laipnā dāma" man pieprasa personu apliecinošu dokumentu, kuru es lēnā garā meklēju kabatās, tikmēr vēl viens darbinieks no aizmugures izdomā, ka būs asprātības iemiesojums un uzbļauj: "Dokumentus aizmirsa uzdāvināt kopā ar kuponiem?". Abiem iestādes darbiniekiem protams iemesls pazviegt.
Es nesaprotu kāpēc tā vietā, lai vienkārši pateiktu ka kuponi bez čeka nav derīgi, sākas pratināšana un izsmiešana?!? Man kā klientam ir pilnīgi un galīgi vienalga, ka jums uzņēmumā ir iekšējas problēmas un kaut kāda Kristīne zem letes tirgojot jūsu slidotavas kuponus! Marmora grīdas varat ieklāt, bet darbiniekus laikam esat pa teisno no centrāltirgus letēm atvilkuši!
Otriz šajā iestādē vairs kāju nesperšu!