Gabriela Punas sia / Valdgales Pag Talsu Nov. - Ļoti rupja nelaipna pārdevēja

Ienakam apmeram plk 20: 45 punu mini top veikala, gunda mazgaja veikalu, mes piegajam pie otras pardevejas zinas. Intresejamies zinai par esosam precem veikala, no mugura puses pienaca gunda kura pat nesasveicinajas un rupja toni pateica aizejiet projam man te jaizmazga. Un tas vel nebija viss, pec iepirksanas gajam lauka gunda atradas priekstelpa un pipeja, mums nacas iet cauri ar nepilngadigo bernu sai piesmeketajai priekstelpai, esam loti vilusas. Mes gribetu zinat, vai vina rikojas pareizi? Pievienoju ari ta vakaru ceku. Paldies.

C critical thinker 30.09.2018

un ko nozīmē čeks?

veesaa007 30.09.2018

Njā, čeks iespaidīgs- alko + cigaretes+ košļenes. Un uz šī fona tu vēl sūdzies, ka nācās iziet cauri piesmēķētai telpai?

S Strepsils 02.10.2018

Neiet jau runa par to ceku bet par to ka pardeveja izturejas pret pirceju.

really? 01.10.2018

Preteklu banda, berns noteikti to tikai dzive ir redzejis,ka ta vakara ceka saturu.
Slikti paliek no taadiem "pilsoniem"!

A aicis24 01.10.2018

Jā tikai, šnabus, alus, cigaretes. Alus drošvien domāts no rīta kad būs košlenes pēc tam, kad atkal šmigā brauksi uz veikalu pakaļ kārtējai devai. Tādas tikai ir manas domas, ko no tava čeka secināju.