www.sudzibas.lv Gabi Par apaviem ar brāķi nauda netiek atgriezta

GABI - Par apaviem ar brāķi nauda netiek atgriezta

Nedēļas laikā no apavu pirkšanas tika konstatēts brāķis. Apavus aiznesu uz veikalu, kur sākotnēji tika paskaidrots, ka 2 nedēļu laikā tiks veikta ekspertīze un pēc tam varēs iegādāties līdzvērtīgus apavus vai tiks atgriezta nauda. Pēc 2 nedēļām zvanīja no veikala gabi kundze, kas nestādījās priekšā un teica, ka apavi ir brāķis un ir iespējams iegādāties citus vai saņemt dāvanu karti. Skaidri un gaiši pateicu, ka gribu atpakaļ naudu, ka citus apvus līdzīgus apavus nevēlos. Uz ko uzbļauts - tā nebūs, gaidiet ierakstītu vēstuli un tika nomesta trubiņa. Vēstule atnāca, ar kuru devos atkal uz veikalu un teicu, ka gribu nauda atpakaļ, jo citus apavus nevaru piemklēt. Pārdevēja sazinājās ar vadību un uz ko man atbildēja-vai nu ņemiet atpakaļ brāķētos apavus, vai ņemiet dāvanu karti. Pārdevējas gabi veikalā maxima, Vienības gatvē (vārdā santa) ļoti nelaipnas un par visu šo situāciju tikai smaidīja. Vadībai šajā veikalā par brāķētas preces atgriešanu ir savs rīcības plāns.

D

BondsBonds 15.02.2020

Es drīzāk teiktu ka tā ir uzslava, ka vadībai par brāķētās preces atgriešanu ir rīcības plāns.. Tā ir brieduma pazīme. Tavs viedoklis šajā jautājumā ir subjektīvs.

M Mego izmeklētājs 15.02.2020

Nelaipnas pardevējas kas smaidija

M Mila312 15.02.2020

Iegāju speciāli paskatīties vai uzrakstīsiet vai nē..
Biju es tajā brīdī veikalā redzēju kā jūs bļāvat uz meitenēm, kā viņas ir stulbas un slimās...bet pašai no bļāvšanas siekalas lidoja... Pārdevējas klusēja , malači... es laikam bļautu virsū...

Es ceru ka naudu ne atdeva jums...