www.sudzibas.lv Gabi Nekvalitatīva prece

GABI - Nekvalitatīva prece

Ievēroju, ka neesmu vienīgā, kura grib pavēstīt par apavu veikala Gabi nekvalitatīvo preci. Diemžēl atsauksmes lasu tikai šobrīd, kad apavi no šī veikala ir jau saplīsuši. Nopirku vasaras kurpes par 20Ls, bet pēc dažām dienām jau līmējās vaļā gan zole, gan iekšējā pēdiņa. Nesu labot, bet tur man teica, ka pie vainas esot līkas kājas (ko līdz šim es neesmu to ievērojusi), bet viņi tomēr salabos. Laboja ilgi, bet pēc labošanas apavi drīz vien atkal (nedēļa) sāka līmēties vaļā. Tad laboju kurpes jau par savu naudu. Nu ir pagājuši divi mēneši un kurpes ir pārlūzušas. Žēl.
Tiešām slikta kvalitāte, jo esmu pirkusi citos veikalos kurpes par tādu pašu summu, bet staigājusi nesalīdzināmi ilgāk.

T ToLinda 16.08.2011

Nopirku veikalā kurpes, atnesot līdz mājām, tās jau bija noplīsušas!

R Rubenis 16.08.2011

Nopirku veikalā kurpes, atnesot līdz mājām, tās jau bija smirdīgas!

L Liene 19.08.2011

Tur labāk nemaz iekšā neiet.