www.sudzibas.lv Gabi Krāpšana ar akciju

Gabi Damme - Krāpšana ar akciju

Aizgāju uz Gabi veikalu, kur pašreiz norisinās akcija 1+1=3 jeb pērc divas lietas un trešā nāk par velti.
Tika nopirktas trīs lietas, kuru sākotnējā cena bija:
A par 44,99 eur
B par 34.99 eur
C par 19.99 eur.

Pēc idejas C lietai (lētākajai) vajadzēja nākt par velti, taču rezultātā pārdevēja izsita katrai precei savu čeku (?), kurā A lietai vispār atlaides nebija, B lietai bija 7 eur atlaide, C lietai 1 eur atlaide.

Rezultātā man bija 8 eur atlaide, kas ir vairāk kā uz pusi mazāka gaidīto 19.99 eur atlaides vietā. Patiesībā ne tik daudz par summu ir stāsts, cik ir par krāpšanu - ja trešā, lētākā lieta "nāk par brīvu", tad tas ir arī tas, ko vēlos sagaidīt.

Kas tā par dīvainu shēmošanu? Kāpēc katra lieta tik aizsista uz atseviška čeka nevis vienā?

Jā, tā, protams, ir mana vaina, ka tos čekus kārtīgāk neapskatījos pie kases. Bet tādēļ aizcinu visiem būt ļoti, ļoti uzmanīgiem ar šādām dīvainām akcijām un sekot visam līdz, lai nekas netiek palaists garām.

J

C critical thinker 17.04.2017

akcijas nesummējas. ja tās bija atsevišķas atlaides, tad nekā.

G G2D 23.05.2017

Labdien, izskatījām šo situāciju un pēc kases datiem Jūs apaviem esat izmantojusi atlaižu kuponu -20% apmērā, bet atlaides uz akcijām veikalā nesummējas ar kuponiem un klientu karšu atlaidēm, tādēļ arī radusies šāda situācija un jūs neesat saņēmusi dāvanā akcijas 1+1=3 trešo lētāko preci.
Atvainojamies, ka pārdevēja nav pareizi aprēķinājusi jums izdevīgāko pirkuma noformējuma variantu.

Katrs pirkums tiek izsists uz atsevišķa čeka tādēļ, lai maiņas vai atgriešanas gadījumā būtu iespēja noformēt darījumu vienai konkrētai precei.

Lūdzam ar čeku par mazāko pirkuma summu atnākt uz veikalu Gabi t/c Damme un mēs jums atgriezīsim starpību.