www.sudzibas.lv G4S Vajag atlaist to FANV no darba!!!

G4S - Vajag atlaist to FANV no darba!!!

Dēļ diviem pidariem- idiotiem (Dzintars Brants un Juris Zemruķis) no kādreiz topošas apsardzes firmas G4S aizgāja parak daudz apsardzes darbiniekus ar pieredzi šajā nozarē. Nav brīnums, ka tur tagad strada visādi klauni un bērniņi. Agrāk tirdzniecības centros stradaja zinošie savus objektus apsargi, pat nevajadzēja iet meklēt info-centru, laipns apsargs vienmēr deva pareizo atbildi uz jautājumu. Kas tagad notiek ar t/c SPICE? Agrāk tur bija apsardze, bet tagad bērnu dārzs!!! Staigājat ta ka žurkas pie sieniņas turoties ar to zizlu ACTIVE GUARD. Labi ka viņus var redzēt vismaz reizi tris stundas apgaitā, parejais laiks monitorka atsedzās!!! No veikala Kolonna var visu iznest, bieži pamanāms viens apsargs apaļš ar gaišiem matiem ar resnu pakaļu, ar pārdevējam visu dienu sarunājas laikam pārdevējam par draudzeni skaitas!:D:D:D. Par kadu drošību un drošības sajūtu Spice var runāt!!! Par ko maksa naudu Spices administrācija???? Cieņita Spices Direktore Iveta Jūs maksājat ne par ko tadas summas, vai Jūms bus izdevīgi ar G4S pagarināt līgumu uz nākamo gadu???? Un tas diemžēl notiek ne tikai vienā Spice! Kompanijā tagad notiek 3. mēnešu sistēma, pec trim mēnesim darbinieka atlaidis no darba un pieņem nākamo. Lai G4S izdzīvot vajag restrukturizet ofisa vadību: atlaist vecos FANV ar nespēju adaptēties jaunajam darba prasībām, viņu vietā pieņemt jaunus, progresīvus un enerģiskus zinošus cilvēkus. Tikai ta var saglabāt jusu cieņitais E.Zalitis firmas reputāciju un nepazaudēt parejos klientus un objektus.Jusu firmu gaida tads pats liktenis ka Grifs AG(sākumā bija pirmie, tagad-zem plintusā!) Lai pārtraukt bardaku ofisā vajag ziņot uz galveno ofisu Anglijā, lai biežak brauks ar parbaudem!!!

A Aivis 03.11.2011

Zālītis nolaida līdz bankrotam Shell, ilgi nav jāgaida kad G4S arī nolaidīs pa burbuli!Tā ir tāda sakritība vai es esmu muļķis un neko nesaprotu!
Edža ko tu vispār saproti no drošības sfēras-absolūti neko!
Ja tik tiešām neko no tā nesaproti tad ej tirgo puķes-laid civēkus pie darba kas no tā visa kautko saprot!
Labākie darbinieki aiziet bet vadība ar Zālīš kungu priekšgalā turpina apgalvot ka viss ir labi un nekas uz leju neiet!
Kā saka-Mīž acīs bet saka ka silts lietus līst!
Par Zemrūķi es gan neko sliktu nevaru pateikt, bet Brants-nu smags gadijums.Velk amatos savus radiniekus un izliekas ka tā ir tāda kā normāla parādība!
Un gudrinieks Rudzītis-Nu tas ir vispār čau, kā tāda skabarga pakaļā!Tā vien liekas ka viņš tos matus balinot ir arī smadzenes pabalinājis!
Tur par daudziem varētu kautko pateik-ne to labāko!Piemēram noliktavas Lapiņš!Iedomājies no sevis tādu noliktavas karali. Bled neviens pie vinja normāli ieiet nevar kur nu vēl pajautāt kautko!Tādam tikai sēdēt toletē un biļetes dot tirgot-citu darbu es viņam neredzu!
Par tiem angļiem runājot-kad viņi atbraudz viņiem jau tiek tās smadzenes sapudrītas tā ka vinjiem liekas ka viss uzņēmumā iet uz augšu patiesību nemaz nezinot!
Piedodies ka tik skarbi bet nu sakrājies bija bishku!Šitajā kantorī ir ar steigu kautkas jāmaina!

I Ivars 03.11.2011

Branta berņi šanse tajā Spice par apsargiem un info centra viņam masiņa sež. Kādreiz runāju ar Brantu par darbu un saprotu, ka viņš ir nekompetents darba jautājumos, biežāk melo un tikai baro ar solījumiem. Cilvēks ar padomju laika loģiku! Tiešam vajag viņu atlaist no G4S. Viņš nekad neatzīst savas kļūdas bet izdara ta, ka blakusesošie viņam bus vainīgie! Negodīgs cilvēks! Aprunā darbiniekus aiz muguras. Paaugstina tādus kas viņam pakaļu laiza un stukačo nevis godīgi pilda savus darba pienākumus. Jaunajiem darbiniekiem pirms iestāšanos G4S darba pie FANV Branta rekomendēju pajautāt par viņu pie apsargiem. Ja jums patīk strādāt šādos nenormalos darba apstākļos, ka necieņa, intrigas, stukačošana, aprunāšana aiz muguras, tad droši ejiet pie Dzintara Branta.

A Andrej 07.11.2011

Laba firma, normālie čaļi!!

S Sintija 07.11.2011

:-)) He-he

D Dzintars 07.11.2011

Tu par tiem pidariem atbildēsi par neslavas celšanu!

G Gints 07.11.2011

Ko Dzintariņš-Pidariņš! Taisnība acis kož? RIP vafele!

J Juris 09.11.2011

Nepatīkami jau ir, bet pilnīga taisnība ir šiem cilvēkiem, kuri izteikuši savu viedokli ne visai glītā formā. Viss nāk atpakaļ gan jau cilvēkam pateiks paldies par tādām lietām, kuras viņš dara. Agrāk arī strādāju pie šī FANV un pilnībā piekrītu, tur normāli nevar strādāt, cilvēks ticis pie varas un veido darba vidi kādu viņš grib, iet sūdzēties offisā nav jēgas, jo viens otru piesedz, secinājums - laisties lapās no šī kantora, lai pūst paši šai sūda bedrē.

A Armands 09.11.2011

Kad izlasiju teikumu par līguma pārslēgšanu, tad uzreiz kļuva skaidrs no kuras puses vējš pūš. Kārtējais konkurents. Nav pareiz nomelnot citu firmu ja nespēj pats uzvarēt konkursā godīgā ceļā. Ka tik nav kāds no tās pašas bēdīgi slavenās secure latvija, kuri ietērpusšies kā klauni miliču biksēs ar sarkanām svītrām pa sāniem un itkā patriotiskajās formās.
Un runājot par Grifu, nemaz nav tā ka grifs būtu no tiem sliktākajiem kantoriem. Apsardzes pakalpojumus sniedz ļoti augstā kvalitātē, bet kā jau tas ierasts katrā firmā ir savi nelabvēlīgie tēli kas reputāciju dzen uz zemi, kurus pamana pirmkārt, bet nepamana tos kas tiešām daudz ko arī dara

J Jānis 10.11.2011

Skaidrs ka G4S labi neiet. Normālas firmas nezaudē "savus" objektus. Par necilvēcisku attiecību pret darbinieku droši apmeklējiet organizācijas, kas aizstāve cilvēka tiesības, ka arī uz darba inspekciju. Nevajag klusēt!!! Nevajag baidīties! Lai darba devēji cieš no Jums! Savas tiesības vienmēr vajag aizstavet! Palasot jusu komentārus var saprast, ka daudz darbiniekus neciena un pazemo ne tikai tas FANV bet arī kolektīvs. Labāk aiziet no tas klaunu firmas uz citu ja neesat lohi.

J Jānis 10.11.2011

Dzintars Brants tu labāk pastāsti saviem darbiniekiem par kādam finansialam mahinacijam no firmas GRIFS AG tevi atlaida??? Ko tu vecais tur ar darba grafikiem darījii? G4S tagad turpinasi zagt darbinieku piemaksas ar algam koē? Ko tavs priekšnieks par to zin? Ko Zalitis? Pareizi tur džeki raksta pidars tu esi un atbildīsi par savam darīšanām!

P putra 22.11.2011

un viniem ari patik apgrabstit meitenes ko it ka parbauda!!

P Pozitivus 25.11.2011

G4S Bērnudārzs! :D :D :D

X xxxxxxxx 12.12.2011

Nav īsti noskaņojums rakstīt, bet šeit raksta taisnību. Tas resnais, nelaimīgais, bērnībā apvainotais lācītis noliktavā patiešām ah****, varētu kādu vakaru ar viņu aprunāties neformālā gaisotnē. Tu kr*** tagad kad izlasīsi šito, aizej un nostājies pretīm spogulim un pajautā sev ''KAS ES ESMU?"
Nošļucis, neizskatīgs, izplūdis vīrelis, kuram stipri par daudz sakāpis galvā. Padomā, ar ko Tu nodarbojies? Kas Tu esi? Tu sēdi savā piesmakušajā noliktavā un visu dienu rakņājies pa apsargu piepirstajām biksēm un piesmakušajām kurpēm, kuras Tev visi steidz nodod aizejot no šī perspektīvā uzņēmuma. Laikam ne pirmo gadu gaidi kad Tevi beidzot paaugstinās amatā. Tevi laikam moka mazvērtības kompleksi kurus Tu ar savu augstprātību centies pats sev kompensēt. Ar savu raženo augumu Tev iespējams ir lielāks auguma pārsvars, kas savukārt Tev palīdz justies pārākam. Bet kā Tev klājas ar sievietēm? Varbūt Tev ir problēmas, varbūt viņām nepatīk gramstīt Tavus apaļumus un tādejādi Tu izgrūd savu dzīves aizvainojumu uz visiem pārējiem? Kapēc Tu kr**** nevari normāli uzvesties? Kas Tev ir par problēmām? Kad cilvēks pie Tevis atnāk, Tev viņs ir jāapkalpo Tavā līgumā paredzētajā kārtībā. Kā arī nevajag blandīties apkārt bet gan sēdēt savā būrī kā tas ir paredzēts. Labi, pieņemsim... Tu ļoti centies būt visu varens, baigais ofisa svarīgais čalis, nopietnais, respektablais, tipa ''viens no viņiem' ... OK ... Vai Tev neliekas ka savus tumbas, kalonkas un subwooferus Tu vari klausīties mājās? Vai Tev neliekas mazliet tā kā bērnišķīgi, neētiski un kaut ka nenormāli savā darba vietā rīkot rādio DJ cienīgus skatus? Vai Tu esi kādam normālā ofisā redzējis šitādas mantiņas? Tas Tevi manās acīs padara smieklīgu, un domāju ka pārējie lasītāji man pievienosies. Žēl, ka es Tev šodien mazliet sabojāju garastāvokli, vai ne? Kad satiksio savus darba kolēģus un redzēsi viņu sejās nelielu smīnu, tad atceries par mani un iespējams Tev paliks vieglāk. Mēs vēl tiksimies!

S soy 19.03.2012

Biju starp tiem apsargiem, kuri pirmie ieraudzīja Dzintaru G4S, TC Spice apsardzes objekta vecākā amatā. Zinu kā bīdījās viņa karjera uz FANV. Viltīgs, pedantisks, gudrs un reti riebīgs, to gan es sapratu pārāk vēlu, kad uz mani jau bija savākta vesela lieta, ar manām kļūdām. Domāju ka uz visiem apsargiem viņam ir tādas lietas, ko vajadzības gadījumā izmantot. Tā kā veči kas strādā pie Dzintara- uzmanāties! Ja esat pieļāvuši kļūdu darbā, un viņš saka ir OK es visu nokārtoju!!! Ticiet man, tas nav OK! Par bērniem pilnīgi piekrītu, bija tāda lieta- iebīdīja! Ja būtu iespēja, domāju mēs visi tā darītu.
Vai viņš ir slikts, vai labs-ne man spriest.Nepiekrītu, ka viņam ir padomju laiku domāšana, viņam drīzāk ir biznesa domāšana-iznīcini, kas tev traucē-paaugstini tos, kas patīk. TAČU turi uz pavadiņas. Tas viņam ļoti labi sanāk!!!
Jāsaka tā, ka lielāku lapsu kūmiņu, es savā dzīvē vēl neesmu sastapis;)))))

V vizonix 30.12.2012

Tadas firmas ka G4S, GrifsAG izdarija no drosibas dienasta klaunus. Apsargam objekta ne ko nedrikst darit. Aizturet zagli ir vesela problema kura beidzas kaudzi papiriem un e-mailiem. nu kas tas par apsargu kuram rokas ne speclidzek'li bet pilcpalva. Viņš baidas pat pienakt un pajautat - vai cilveks par visu samaksaj jo ja šim cilvekam kaut kas nepatiks un viņš uzrakstis sudzibu ka variants apsargs palīks bez darba. Kam tas ir vajadzīgs? Es stradaju G4S aptuveni 2 gadi bet kopeja pierdeze apsardze vairak ne ka 10 gadi un te es stradaju tikaj tapec ka mans objekts ir tuvu majam un labs atalgojums bet te es pirmo reizi ieraudziju un pats uz sevim sajutu kas ir kad tevi kads no klientiem pasut ... un tu ne ko nevari vinam padarit. Tu stavesi ka mems un beigas vel atvainosies par to ka vins tevi pasutija. Vienu reizi man bija skandals ar klienti -vinam bija slikts garastavoklis un vins saka lamoties uz objekta personalu. Kad es pienacu lai uzzinat kas notika, dabuju ari es. Viņš par mani ņirgajas un apsaukaja ka gribeja. Objekta vaditais teica lai es vienkarši stavetu un neko nedarītu. Bet rokas jau tric no ta visa. Piezvaniju FANV aprakstiju situaciju un pateicu ka es saugšu policiju un rakstišu iesniegumu par cieņa un goda aizkāršanu. Bet FANV Teica ka nedriks jo tas ir objekta klients. Es teicu ka viņš mani publiski apvainoja - mani ne vis objektu, runa iet par mani ka privat personu bet vinam uz to nosplauties -objekta klients, ja uzrakstisi iesniegumu pazaudes darbu. Es biju šoka. Pirmo reizi es ieraudziju ka Priekšniekam nosp'lauties uz saviem apsargiem lai tikaj nekonfliktet ar objekta vadibu. Visur kur es stradaju agrak tadas problemas nebija. Bernu darzs. Un kada G4S operativa gruppa? Atbrauca -ne speclīdzekļus ne normalas formas, tikai piltspalva un mapite. Maziņš tads, pienak pie manim un jauta kas notik es paskaidroju situaciju un viņš man jauta - opa! A ko man tagat jadara? Man tada situacija pirmo reizi. Es biju šoka un netišam atcerejos savu darbu firma Evor. Man pat nevajadzeja ar klientiem runat- kaut kas iet ne ta ka vajag spied pogu un kad atbraugs gruppa vienkaši paradi ar pirkstu. Vis, vari iet stradat talak.

I ibio 04.04.2013

Vizonix - apsardzes darbienieks atrodoties darbā, objektā un formā, NAV privātpersona!!!

V vizonix 04.04.2013

Tatad tavu prat, ja apsargs ir sava darba vieta viņu var publiski apvainot un tev par to nekas nebus?

A anonimus86 24.09.2015

Mūsu problēma Latvijā ir tāda, ka mēs negribam strādāt. Ja jau mūs neapmierina alga, darba apstākļi, priekšniecība tad, vajag mainīt darbu nevis raudāt kā mazām meitenītēm un rakstīt cik darba devēji ir slikti. Ejam no darba prom un atrodam ideālo darbu.

K krupju katls 20.01.2018

Mūsu problēma ir tāda, ka mēs gribam dzīvot kā cilvēki.