www.sudzibas.lv G4S Reāla alga

G4S - Reāla alga

Labdien!

Vēlos rēali pastāstīt par to, kas reāli notiek as g4s latvia uzņēmumā, kaut atsaukmju jau ir daudz. Tātad, 1. Pārsteigums, darba līgums tiek noslēgts ar 2 uzņēmumiem - g4s latvia un g4s cash services - ja domājāt, ka strādāsiet virsstundas - varat aizmirst, jo virsstundas tiek rēķinātas tikai no pamatalgas, kas ir minimālā. 2. Šī apsardez firmas meklē darbiniekus pastāvīgi, jo 50% un vairāk darbinieku reāli nevar izturēt to murgu, kas notiek iekšēnē - viens no tiem murgiem - jums tiek "obligāti" piedāvāts pildīt tos pienākumus, kas iepriekš netika aprakstīti jūsu darba līgumā. Tas ir reāli un stabili. 3. Pirms līguma parakstīšanas personāldaļa atklāti jums saka, ka viņi negarantē pat vidējo normālo darba laiku - 168 stundas mēnesī.

Kā jums tā patīk? Vēlu veiksmi.

Z zita2 18.07.2018

zinu starptautisku uzņēmumu, kur par virsstundām vispār nemaksā, alga nav tā lielākā