www.sudzibas.lv G4S Necilvēcīga attieksme pret Olimpjas veikala darbiniekiem

G4S - Necilvēcīga attieksme pret Olimpjas veikala darbiniekiem

Cilvēkiem ir dabīgās vajadzības. Viņas ir kārtojamas tieši tik ilgi un tajos laikos kad viņas nāk. Apsardze ir pazaudējusi pilnīgi jebkādu sapratni un cilvēcību pret tiem kuriem viņas ir jānokārto ilgāk par 10 min (olimpijas darbinieku pauzes ir 4 x 10 min un pusdienu pauze 1 x 20 min 11h maiņās kas iekļauj pilnīgi visus wc apmeklējumus) . Ko darīt ja ir Vēdera problēmas? Ko darīt ja aiziet uz wc ir jau 2 min gājiens tikai turpceļā? Ko darīt sievietēm kurām ir menstruācijas? Tas ko es saprotu viņi sagaida, ka šiem visiem pilnīgi svešiem cilvēkiem būs jāskaidro kāda tipa vajadzība tā ir un pēc tam jāskatās šiem cilvēkiem acīs, kad nāk uz darbu un iet prom? Šie vīrieši jau ir izcēlusies ar nepiedienīgiem vārdiem darbā, man nevajag vēl pretīgāku uzvedību! Protams, ir savi pienākumi jādara utt. Bet cilvēcīgu attieksmi var ievērot. Kamerās jau var redzēt, ka cilvēks ir iegājis wc un nav izgājis ārā! Cilvēks izdara visu un nāk atpakaļ. Pretīgi! Attieksme arī no dzimuma ir atkaRīga un veikala šiem apsargiem. Ir citi veikali kas regulāri kavē un pret viņiem ir daudz labāka attieksme neka pret citiem kas 10 min pauzē ir prom 15 min un no tām 11 ir pavadītas wc.

24.02.2020

BondsBonds 24.02.2020

Šie noteikumi ir pretrunā ar darba likumu. Mierīgi vari iet 30 min vienu reizi dienā.

BondsBonds 24.02.2020

Tā pat šīs 10 minūtnieces ir stipri apšaubāmas.

L Lailailai 24.02.2020

Es nesapratu-apsardze uzņem laiku un klauvē pie “sirsniņmājiņas” durvīm? Es gan arī neredzu problēmu pateikt-man ir menstruacija, vajag uz WC, ja kāds prasa, nez vai kādam vīrietim tas būs kāds jaunums, bet ticamības moments, ka personāls netiek lauzts uz poda ir gaužām apšaubāms

D Dace Koltova 25.02.2020

Dazkart ieperkoties sajos Centros ir uzlikti laiki pa 30-40 minutem.Ko var darit tolete 10-15 minutes nu nezinu.Daudzi pardeveji darba laika vairak staiga ieperkoties Rimi vai Maxima un vairakas reizes diena nu ok ja darbiniekam vajag nopirkt pusdienas .Bet dazkart var redzet ka laikam vienkarsi negribas pavadit savu laiku darba vieta.

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 25.02.2020

Un? Es strādāju citā t/c. Man ir 2x 15 min un 1x 30 min 13(!) stundu darba dienā. Bieži strādāju viena. Nav tas reāli. Loģiski, ka negribu pavadīt savu laiku darba vietā, ja man ir 3 pauzes dienas laikā.

S Simo 13.08.2020

Tik viena problema.tos notiekums izdoma tc vadiba ne apsardze,vini tik pulda paveles