www.sudzibas.lv G4S Krāpšana

G4S latvija - Krāpšana

Gribu pateikt lai cilvēki neiet strādāt uz G4s Latvija jo apkrāpj cilvēkus priekšniekiem un strādniekiem ir vienalga galvenajs noņēmt stundas vai nu vispār atlaist un gala aprēķinu vispār neizdot. Es jau esmu iesūdzējis tiesa par so, Taka neesat muļķi un neejiet strādāt tur. Un ja šeit komentāros rakstit priekšnieki tad es uzreiz varu privāti aizsūtīt visu informāciju un pieradījumus!

J

G4S LATVIJA MAKSA ALGU KOTU MELI

Es strādāju G4S pus gadu un esmu no 1 februāra jau dabūjis otro paukstinajumu amata, esmu objekta vadītājs, alga pat nāk ātrāk nekā tas paredzēts liguma, tāpēc nedirs, ja tu esi daunis kuru izmanto tad aizdomājies ??

č čeburaška 05.01.2021

Tieši tā, neesiet duraki un neejiet strādāt pie viņiem, jo alga jau tā ir maza un vēl appisīs katru mēnesi par vienu vai 2 maiņām. Pie algas neko nepieliks, tieši otrādi, atņems cik vien iespējams. Darba apstākļi ir vienkārši neciešami, pienākumi ir ļoti pazemojoši, it īpaši ierobežojumu laikā. Jāpiepisās cilvēkiem par kaut kādiem groziņiem, kaut cilvēkam vajadzīga tikai viena prece, viņam nafig tas groziņš nav vajadzīgs, bet nē, tev ir pienākums uzmākties, lai tikai paņem groziņu. Vēl par to pazemojošo algu jums borzīs virsū par kaut kādiem pārkāpumiem un patrieks no darba. Nevienam neiesaku iestāties darbā G4S. Piemēram es vairs nekad nevilkšu nekādu formu mugurā dēļ tā, kas notiek kovid afēras dēļ, jo jākalpo pavēlēm.