www.sudzibas.lv G4S Atvainošanās Secure Latvia

G4S - Atvainošanās Secure Latvia

Atvainojos par Kārļa vai iespējams Jāņa izteikumiem. Tas ir darbinieks, kuram G4S ir samazinājis atalgojumu, pamatojot to, ka Secure Latvia ir vainīga pie tā.
Jāatzīst, ka Secure Latvia acīmredzami ir spējīga maksāt vairāk saviem darbiniekiem, salīdzinot ar mūsu kompāniju, kurai neklājās viegli un tāpēc dažiem darbiniekiem neiztur nervi un tie mēģina gan bērnišķigi izjokot gan apmelot, Secure Latvia darbiniekus.
G4S dimžēl, nevar atļauties maksāt apsardzes darbiniekiem lielāku algu, jo vadītāji nevar izpildīt budžetu un ir apdraudēts viņu atalgojums un pat amati.
Tāpēc atvainojamies Secure Latvia par apmelošanu un apzināmies sekas, pie kā tas var novest!

J

E Esesesseseseseses 02.04.2011

Jā jā, hehehehe, da visas šitās sekjūres ir sūda kantori, kas Ko blenzi? kas Jaguāri utt. :D :D :D :D