www.sudzibas.lv G4S Attieksme pret veikala piircejiem

G4S - Attieksme pret veikala piircejiem

Šodien iebraucu apskatīt jaunu A7 veikalu kas atveras 03.05.2013 Ziepniekkalna iela 73. Paņemot RIMI iepirkuma ratus un ieliekot tajos jorka šķirnes suni gāju iepirkties. Pec mirkļa pieskrien pie manim G4S apsardzes darbinieks un saka kliegt virsu ka jāiet lauka ar suni un to nedrīkst nekāda gadījuma likt iepirkuma ratos un ja gribu iepirkties jāpaņem suni rokas. Tā ka esmu stāvokli un ir apgrūtinoši nesat 3-4 kilogramus suni rokas, tāpēc liku vienmēr suni iepirkuma ratos un 8 gadu laika nekad nevienam apsargam nebija pretenzijas par to. Tāda mūsu laika ir attieksme pret veikala pircējiem un pret sievietēm, kas ir stāvokli! Labas atsauksmes par veikala darbiniekiem, veikalam kas tiko atveries!

V

P Pipars 04.05.2013

"Tāda mūsu laika ir attieksme pret veikala pircējiem un pret sievietēm, kas ir stāvokli!"

Mīļā, nebija jau pretenziju pret tevi tāpēc, ka esi stāvoklī, bet tāpēc, ka suns ratos. Tas, ka esi stāvoklī, nenozīmē, ka drīksti pārkāpt noteikumus. Man, piemēram, riebj, ka tos suņus tur staipa līdzi. Kāpēc man būtu jāliek maize tādos ratos, kur tavs suns iepriekš sēdējis?

4 456sdf 04.05.2013

Cūcīga sieviete .KĀPĒC NORMĀLIEM CILVĒKIEM JĀLIEK ĒDIENS RATOS, KUR IDIOTE IESPRAUDUSI APDIRSUŠOS SUNI

B Brexis 04.05.2013

Stulbene galīga !!!

Ausainītis 04.05.2013

Savās mājās ar to kranci ēdiet kaut no vienas bļodiņas, bet veikalā un vispār sabiedriskās vietās tomēr vajag vadīties pēc likumiem un sabiedrībā pieņemtām normām.

L LiRu 05.05.2013

" Tā ka esmu stāvokli un ir apgrūtinoši nesat 3-4 kilogramus suni rokas, tāpēc liku vienmēr suni iepirkuma ratos un 8 gadu laika nekad nevienam apsargam nebija pretenzijas par to."

Astoņus gadus stāvoklī????? Varbūt vienkārši resna?
Starp citu, lielākajā daļā veikalu ar dzīvniekiem ieiet ir aizliegts un veikalu ārpusē ir speciālas vietas, kur piesiet suņus. Kāpēc es savu vācu dogu nekad nemēģinu iecelt iepirkumu ratiņos?!

donna b 05.05.2013

Man vienmer ir jautajums tadam damam ka Jus - kapec dzivnieku nevarat atstat majaas? Man ari ir neliels suns, bet nekad galvaa nebija ienakusi doma, ka ar to iesu uz lielviekalu; un vel pie tam, liksu vinu ratos!! Suns nav tris menesu vecs bebis, tas jaatstaj majaas! Sorry, seit nebus Jums nekadas saprasanas vai atbalsta, neatkarigi no ta, vai bijat stavoklii vai ar pieciem berniem pie rokas. Un apsargs tikai darija savu darbu, un LOTI LABI ka beidzot Rimi veikalos saka pieverst uzmanibu tadiem "apmekletajiem".

ilmaars 05.05.2013

Ko es varu teikt - veikalā redz nēsātt suni ir apgrūtinoši (3-4 kg), bet ārpus veikala tad iznāk, ka nav. Ja jau tu esi stāvoklī un esi pietiekami gudra, lai šeit uz kādu pabļautu, tad jau tev vajadzēja zināt, ka staipīt suni jeb smagumu kā tādu ir kaitīgi grūtniecei. Suni vari vest pastaigā pa parku, ārā pagalmā vai uz ielas, ja tik ļoti vajag. Veikalā nedrīkst ienākt ne ar skrituļslidām, ne suņiem, ne ar degošām cigaretēm utt. Un ja nu suns pēkšņi kļūst nekontrolējams, izlec ārā un sāk postīt nezinu - puķu podus? Tu gribēsi segt zaudējumus par to? Kāpēc man ir jāliek veikala produkcija, tur kur tavs nokakājies suns sēž ratos vai grozā un tad tādas mantas ar suņa kakām un spalvu jādtiepj mājās! Ja neko nezini, nelien ārā no mājas.
Ja tagad sāksi domāt, cik visi, kas tev nepiekrīt ir stulbi, tad varbūt man arī vajag ņemt un izvest pastaigā pa veikalu savu čūsku? Nu kas tad tas ir, parasts mājdzīvnieks, vai ne?
Zose glupā tu! Visu cieņu apsargam, ka tev aizrādīja, ja jau pašai smadzeņu nav gana.

ilmaars 05.05.2013

Nu bet ko tad padarīt vecenei, kura jau 8 gadus stāvoklī un neviens neaizrāda..

ilmaars 05.05.2013

un vispār - ko tu gribi pateikt ar:
Attieksme pret veikala piircejiem

Virsraksts norāda uz to, ka tu jau sevi sāc uzskaitīt vairākās personās - nezināju, ka suns ir pircējs, jeb pircēji - tu, bērns un suns? Vāu! Aplausi tev! Tas, ka tev vienai gadījās tā, nenozīmē, ka visiem tiek par katru sīkumu ikreiz kaut kas aizrādīts. Stampā mājās ar savu kuci!

B Brenda 05.05.2013

Tā kā vajadzēja zināt sanitārās normas, ka suni neviens neliek, ratos kur liek pārtiku.Ja grūti panest to suni, atstāj mājās!Jūs taču pati arī neēdat no suņu bļodas, kaut gan varbvūt ēdat:)

C chezz 05.05.2013

Cuka!

I inese kaup. 05.05.2013

Es Jūs ļoti labi saprotu. Vienmēr visādi apsargi un konrolieri spēj piesieties tikai sievietēm, nez vai, ja ar Jorku būtu bijis kāds vecis ap 150 kg, tas pajoliņš būtu aizrādījis.
Un vispār cik esmu pamanījusi, pret grūtniecēm visi izturas ar ''cieņu''-gan veikalos gan citur pilsētā, bet it īpaši sabiedriskajā transportā. Ja esi grūtniece, vari 40 min(visu braucienu) stāvēt pilnā autobusā pie kāda veča sēdekļa, šis tik lūrēs uz tavu vēderu.
KAUNS DZĪVOT STARP LATVIEŠIEM!

N normik77 06.05.2013

Сама покупательница и виновата- посещение магазина с сабакой не приемлемо! и зепрещено ! Другое дело если сабака мини, в этом случае она на руках носится, но ни как ни в тележке или корзине для продуктов! Купите себе тележку и в личной тележке такое возможно, если не будет угрожать другим людям.а в целом надо за такое поведение покупательницу оштрафовать !

*Delfinka* 08.05.2013

piekritu visiem komentariem...)) šodien suni, rīt mini pigi...(dekorativo cuciņu)

donna b 08.05.2013

normik77 - СОБАКА!!! собака!!! Вы в школе вообще учились????

Dookie 08.05.2013

Автор тупая дура. Вроде беременная, ум уже должен быть, но нет.

L Liene Bredaka 09.05.2013

Dookie, lai paliktu stāvoklī un tādā stāvoklī būt astoņus gadus, smadzenes nav vajadzīgas.

P Patriks Pauls Briķis 10.05.2013

Stāvoklī esi astoņus gadus? Cilvēki liek ratos ēdienu, bet Tu tur liec suni, kurš tik laiza savu pakaļu.

P Palna 11.05.2013

Jā suni nedrīkst ņemt uz veikalu, nerunājot jau par likšanu ratiņos, un pēc tam vēl rajstīt šeit sūdzību..jums sieviete vajadzētu būt kauns nezināt tik elementāras lietas. Pārējie cilvēki kuri komentē, iesaku jums izvēlēties kaut nedaudz pieklājīgākas frāzes, kad rakstāt, visi esat pieauguši un audzināti cilveki, bet rakstat komentāra ...apdirsušos...stulbene...kranci...nokakājies, ...zose...laiza savu pakaļu.!!! Kauns.

donna b 11.05.2013

Palna, tiesam esi parliecinata, ka seit visi komentetaji ir "visi esat pieauguši un audzināti cilveki"? Cik daudz komentus esi izlasijusi? :))))