FSB group - Krāpnieki

NEKAD nepārdodiet šiem krāpniekiem nekādus kokmateriālus. Ar SIA FSB group sludinājumiem ir aizpildīts viss ss.lv serveris. Tā kā domāju ka tā ir nopietna firma pārdevu viņiem gan baļķus gan papīrmalku. Sazvanījos ar viņiem pa tālr.28717706 un paskaidroju kur atrodas kokmateriali. Nācās zvanīt pāris dienas jo FSB group kādu laiku nevarēja atbraukt un paņemt kokmateriālus it kā esot visas mašīnas aizņemtas, nekas, pagaidīju. Pēs gandrīz nedēļas atbrauca mašīna un paņēma materiālu sastādījām aktu, bet vadītājs to atteicās parakstīt, paskaidroja ka viņš esot no citas firmas (Skrauči) un neko neparakstīs . Pazvanīju uz FSB group, kur man paskaidroja ka nekādu problēmu nebūs tikko krava ienāks ostā(SIA Malka) nauda nākamajā dienā būs manā kontā.Jau pagājuši 4 mēneši un nav ne naudas ne pirkuma akta.
ESIET UZMANĪGI
FSB group telefonu numuri 28717706 un 29965178

W Woodplanet 10.04.2011

Меня эта сук... фирма тоже кинула. Отзовитесь все кого обманули, надо fsb group наказать!!!

F fric 10.04.2011

vajag ielikt antireklamu ss.lv par viniem, jo tas nau nopietni...

E Eseseseseseseses 10.04.2011

Man prieks par so dzirdeet. Tu esi viens no tiem idiotiem, kurs masveidaa izceert Latvijas mezus un paardod tos par leetu naudu da jebkam. Katru reizi pa soseju braucot un ieraugot kaarteejo smago masiinu piekrautu ar balkjiem, man to gribas uzlaist gaisaa...Neieredzu taadus cilveekus kaa tu! Tu kaut vienu koku savas nozeelojamaas dziives laikaa esi iestaadiijis, tu zini, cik ilgs laiks ir nepieciesams, lai no zagara izaugtu koks? Ceru, ka naakotnee tevi turpinaas cakareet visi, kuriem nebuus slinkums...

č Čoms 11.04.2011

Eseseseseseseseses, šoreiz piekrītu tev par visiem 110%.

S smukaisOskars 11.04.2011

esessssssss, cik stulbs cilveks var but!

F FSB Group 13.04.2011

FSB Group darbojas godīgi un vienmēr veic samaksu par kokmateriāliem. Ja kāds nav saņēmis naudu, lūdzu zvaniet uz FSB Group personīgi T.28717706 - iespējams, kāds ir izmantojis mūsu firmas nosaukumu.

S SIA 15.04.2011

Jāāā izmantojis Jūsu nosaukumu un nospēris jūsu telefonu :)))

I Inese Leimane 15.04.2011

Piekrītu uz visiem 1000 procentiem FSB Group vienmēr nozog pāris kubus no katras kravas -un tas ir fakts!!!

M Malka 26.04.2011

FSB-Appisēju banda

I igors 03.05.2011

Andis Gasuns kas drbojas svešas firmas vardā, musdienu tipisks krapnieks, sola ko nevar izpildit, domaju ka jēkabpils rajona daudzi ir nepmierinati sadarbojoties ar šo cilvēku, parokoties interneta pa viņu sarakstitas lietas kas saistitas ar automasīnam, un arī policija ir lietas pa šo cilveku, varat paintreseties policijā tur vairakas lietas uzsaktas pret viņu, IESAKU NEIELAISTIE AR SO CILVEKU NEKADAS DARIšANAS

A A 04.05.2011

AAAA Andis Gasuns viņš pāris gadus atpakaļ solija man palīdzēt tiesibas sakartot, paņēma naudu un pazuda, skatos tagad ar kokiem sācis stradat, konkrēts metejs... UZMANIETIES

A andrejs 05.05.2011

nekādu problēmu ar šo firmu nav bijis, iepērk kokus nopietnos daudzumos un visiem ir samaksāts.Visām firmām ir dažreiz problēmas kavēšanu, bet šī firma visiem ir samaksājusi.Skaudīgie lai atpūšas!!!Tām muļķībām var nepievērst uzmanību kas te saraksīts, mašīnas viņiem strādā pa visu latviju.

J jānis 05.05.2011

man samaksāja par materiālu bez nekādām problēmām, paziņam arī ieteicu un viss bij ok!

J jānis 05.05.2011

iebrauciet sia gaujas koks, vai ostā, un apskatieties kādos daudzumos ieved šī firma, mute atvērsies!uzmetēji tados daudzumos nekad neievedīs!!!

E Es 05.05.2011

Nekādā gadījumā nesapīties ar šo firmu- izrādās tādu apmuļķoto ir daudz.
Pirmkārt- viņiem tiešām laikam nav mašīnu, kas vestu kokmateriālu, jo ved cita firma, kuri paši ir šokā par viņu darbību( tieši par cilvēku čakarēšanu), otrkārt- viņi mānās gan par naudu, ko sola par kubiem( pasaka maksāšu 26Ls, bet beigās samaksā par 22Ls), gan arī par kubiem(šoferis atbrauc paņem papīrmalku un pasaka, ka noteikti kravā ir kādi 36kubi, viņš samaksā par 31 kubu. Izvairās no sarunām, visu laiku melo, telefonu neceļ, ja pamaini un zvani no cita numura, tad paceļ un mēģina izlocīties.
Vispār viņi ir divi brāļi, kuri visus tiešām muļķo un nenormāli šmauc, iedomājieties cik viņi paņem no vienas kravas un cik dienā tādu nav.
Ja cilvēks kurš nodod materiālu, nevar būt pats klāt brīdī, kad tiek mērīta viņa krava ostā, tad šiem fruktiem neko nodot nevar nekādā gadījumā, mēs naudu gaidījām apmēram mēnesi un zvanīts tika katru dienu, bet visu laiku melo un tad atmet kā sunim kaut kādus santīmus- vienkārši neliešu banda.
Un viņi tiešām abi darbojas zem svešas firmas-FSB, sazvanīt vienīgais numurs-2871706, kurš pieder ļoti lielam speciālistam melošanā.

J jānis 05.05.2011

šai firmai ir trīs kokvedēji!!!

abbižotie nabadziņi

J jānis 05.05.2011

firma darbojas godīgi pardevu tukstots kubu, samaksaja krautuvē.ar so firmu var stradat jo vienigā firma kas samakā uz vietas krautuvē, ja māk runāt.nēkā citiem atdot un tāpat jagaida, un kubus visas firmas rauj nost.atdosu fsb arī turpmāk materialu

J jānis 05.05.2011

vienigā firma kas maksā uz vietas krautuvē, tikai jamak runaat, pardevu bez problemām, ja tikai visi papiri ir

J jānis 05.05.2011

sī firma maksā salīdzinājumā atri, nodevu Pata ab firmai pusgadu naudu gaidīju.fsb samaksaja 5dienu laikā