Frizieri, maršruta taksometri un prostitūtas - Kāpēc tā?

Par vīriešu frizieriem varu teikt tikai vienu- viņi ne par ko nenogrizīs tik īsus matus, kā es tiem lūdzu. Viemēr atstāj garākus, lai es pēc neilga laika atgrieztos. Nu vai tad tā ir forši?
Par maršruta taksometru vadītājiem. Viņi ir idioti. Nekulturāli. Vienmēr taurē. Es viņus vienmēr čakarēju- nelaižu iekšā un braucu pa priekšu ar 20 km/stundā.
Un kādēļ vienmēr pie Rumbulas tirgus, ceļmalā ganās prostitūtes? Ko viņām tur meklēt? Vai tad kādam tādas ir vajadzīgas? Un tādas neskukas.
Bišķi murgaini sanāca. Bet nekas- derēs.

O ooo 16.09.2009

Mirsti, savadak bus nervu sabrukums Tev, vecit;)

C cilvēks 16.09.2009

Nu jā, Gunčam jāiet nošauties :D

J juris 16.09.2009

Ai ai cik grūti dzīvot Guntaržanīt...un tas ir viss, kas tevi uztrauc šajā dzīvītē??? Būtu visiem tik maz to nelaimju...njā katrs jūk pa savam.

S Sandra 17.09.2009

Guntar ja mēs visa sabiedrība būsim tik perfekti, kā tu pats būs baigā garlaicība ...Atceries, kad mēs cilvēki esam dažādi ...

A Anda 17.09.2009

:D:D:D Kur tu tos šoferus nelaid iekšā? Un kadas izskatās neskukas prostitutas?:D

š šeherezade 17.09.2009

Anda, Tu nu gan neattapīga esi!!!Protams, ka savā dzivoklī iekšā nelaiž un neskukas ir neskūtas -neskopas prostitutas...:D:D:D Re, kā es māku iztulkot, kam vēl kas tulkojams, lai dod zinu!!!:)))))