AtrisinātaFriziere Līga - Attieksme

Dārgās dāmas, meitenes un frizieres Līgas klientes! Kā zinam - friziere Līga strādā sējas novadā frizētava un piedāvā savus pakalpojumus izbraucot pie klienta uz mājām. Viņa brauca pie manis uz mājām, kas man bija diezgan ērti. Šobrīd ir iestājies pavasaris un frizierei Līgai ir iestājies kaķu laiks! Izklaidējoties naktsklubā līga aiztika manam vīram intīmās vietas un viņiem bija fizisks kontakts, neskatoties uz to, ka viņa ir mana matu meistare, viņa arī ķemmē mana vīra intīmos matus nakts klubā! Sazvanoties un noskaidrojot šo situāciju, viņa visu noliedz, ka nekas nav bijis un vel piedāvā satikties trijatā un visu izrunāt aci pret aci. Mele, precētu vīriešu zagle! Mīļās meitenes lūdzu uzmanieties un izvērtējiet vai tiešām vēlaties būt frizieres Līgas upures!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta viltiga 16.03.2017

Es Zane Maļinovska publiski atvainojos Frizierei Līgai un frizētavai par sūdzību, kuru ievietoju portālā Sūdzības.lv 11.martā 2017 g.
Es Zane Maļinovska publiski atvainojos Frizierei Līgaii, viņas ģimenei un frizētavai par nepatiesas ziņas sniegšanu publiskajā telpā un portālā Sūdzības.lv.
Atvainojos par sagādātajām neērtībām un negatīvām emocijām. Es noteikti pārsteidzos ar rakstu un tajā brīdī neapzinājos sekas! Biju ļoti neapdomīga un neaptvēru, ka sacelsies tāds negaiss.
Vēlreiz lūdzu piedošanu un aicinu visus cilvēkus, kas dalījušies ar rakstu izdzēst! Ļoti nožēloju izdarīto un atzīstu savu vainu! Lūdzu piedod!

V

"viņiem bija fizisks kontakts" - nu ja pašai nav fiziska kontakta, tad mierini sevi ar domu, ka tavs vīrs vismaz nav impotents
"neskatoties uz to, ka viņa ir mana matu meistare" - viņa arī klubā ir tava matu meistare?! Un ko, matu meistare ir sinonīms vārdam mūķene?

T Torvi 14.03.2017

Padejojot taču arī ir fizisks kontakts?

J juriste 2017 13.03.2017

Līga! Nepazīstu Jūs personīgi, bet es kā juriste izlasot šo - esmu šokā, kā var celt neslavu cilvēkam. Noteikti vēršaties tiesā par šādu apkaunojumu. Caur tiesībsargājošajām institūcijām dabūsiet IP adresi un noskaidrosiet, kas ir ievietojis šo sludinājumu šajā portālā, kā rezultātā piedzīsiet morālo kaitējumu. Tas ir elementāri izdarāms, tikai paņemat labu advokātu, kas palīdzēs tiesā. Lai Jums veicās.

Ir zināms, kura to ievietojusi! ;)

M Marex Silins 13.03.2017

Laikam Sūdzības autoram kaut kas drausmīgi skauž. Tad jau sanāk ka foršai frizierītei Līgai ir katrai klientei jāprasa vīra vai drauga foto, lai tik kādā klubā neuzdancotu ar viņu... ... Uz Valmieru tādas frizieres.!

I Inetiesa 13.03.2017

kā sauc meiteni, kura publiskoja šo rakstu un apmeloja frizieriti?

L Liga 13.03.2017

Zane Maļinovska

P Pretenzija Pretenzija 14.03.2017

Pastulbas esat abas divas un vīrelis arī nav gudrs. Tāds tādu atrod. Līga arī izskatās pavedinātāja, ne visai glīta. Un vīrelis arī nekāds, speķis un apkārtklejojošais suns. sievai atkal vai nu meklēt citu vai nu šķiries, bet neapkauno sevi!

I Inetiesa 13.03.2017

uzrakstiet vīra vārdu, uzvardu, lai varam paskatīties kāds izskatās :):):):)

Miks Maļinovskis

L Liliiiii 13.03.2017

Frizierīt, neklausiešos murgus. Ak nabaga tas vīrs, kurš sūdzās sievai, ka viņam nācās ar kādu gulēt ???? Lupata ne vīrietis. A sieva noteikti, tāda kura pabāzusi vīru zem tupeles, un tik nomelno katru sievieti uz kuru viņas kuilis paskatās. Vēlu tev veiksmi un neņem tādas galvā!

I Inetiesa 13.03.2017

nu re, tagad arī zināms sievas un vīra uzvārds,,,

V VisVisJA 13.03.2017

Nesaprotu, par ko te sūdzēties, tas tev mīļo cilvēciņ savai māsai, vai mammai jāstāsta, nevis. Interneta vietnē, kur cilvēki, par uzņēmumiem sūdzības raksta. Pilnīgi neadekvāti gan raksta autorei, gan sievai draud lieli tiesas darbi, cerams, ka Līga pati to apzinās. Šādu te lietu cilvēku tiesību tiesa nekad nepalaistu garām, paraugtiesa, kā savas problēmas no mājas nenest ārā. Līga malacis, ja skauž, tad izdodas ;)

C cirta 14.03.2017

Murgaini tev sanācis izteikties.

V Vitauts Vitautiņš 14.03.2017

Ja sieva pilnībā apmierina vīru,tad viņš sānsoļus nespers :) Līga nav vainīga nepiekā!
Vainīga ir daba,kas devusi Līgai skaistumu :)
Malacis Līguci! Jaunība ir dota,lai to izbaudītu :)

V Vitauts Vitautiņš 14.03.2017

Ganjau konkurente,tamdēļ domā,ka var nomelnot Līgucīti :) Tagad Līgucim tieši būs vairāk klientu :)

P Pretenzija Pretenzija 14.03.2017

Pastulbas ir abas divas, gan sieva , gan friziere un vīrelis arī nav gudrs. Tāds tādu atrod. Līga arī izskatās pavedinātāja, ne visai glīta. Un vīrelis arī nekāds, speķis un apkārtklejojošais suns. Sievai atkal vai nu meklēt citu vai nu šķiries, bet neapkauno sevi!

T Torvi 14.03.2017

Nesaprotu kapēc Zane negāja frizēties pie vīramātes? Tagad vismaz nebūtu jāsūkstās,ka friziere ceļ vīru nost!
Jebkurā gadijumā, Zane, Tu sevi esi tikai apkaunojusi ,nesot tadas lietas ara no mājas. To visu var atrisināt savā starpā. Ja Līga piedāvājusi šo risināt aci pret aci,tad viņai nav ko slēpt. Skumji,Zane,ka neproti tādas lietas risināt.

L Liana1990 15.03.2017

Šis raksts ir galīgi garām, vajag sekot līdzi savām attiecībām,un ja tajās viss būs sakārtots un lielisks, tad vīram vienam nebūs jāiet uz naktsklubiem!
Varbūt šādas sūdzības vajadzēja rakstīt par vīriem,kas ļaujās citu sieviešu "apgrābstīšanā" , nevis par sievietēm,kuras viņus apgrābsta

olegbaikov 22.03.2017

nenado bojatsa vas prihvatili a vi zdalisj smewno

P Pretenzija Pretenzija 23.03.2017

Hmmm, nav dūmu bez uguns. Bet laikam jau pati zini, kā ir patiesībā. Un ceru, ka Tev Zanīt, viss būs labi. Tikai citreiz, kad cel skandālu, padomā 7 reizes un tad sit ar spēku ( man ir savs teiciens) ;)
Un vienalga, man tā frizierene nemaz nepatīk, kad viņu apskatījos, pēc cilvēka sejas, acīm var daudz pateikt, arī pēc tavām, vīra. Piedod, bet ceru, ka dzīvē izdarīsi daudz vēl kļūdainu, kamēr sapratīsi, kā ir pareizi būt. Esmu par Tevi, nevis vīru vai to frizieri un tiem, kas pret tevi/ manas domas/.

L līgava 02.04.2017

Jautra lasāmviela :-).
Līga, piekrītu juristes rakstītajam - nolīgstiet labu advokātu, piedzeniet kompensāciju un baudiet dzīvi! Jums neviena priekšā nav jāattaisnojas. Ja kādai ir ''nepaklausīgs'' :-D vīrs, tad tā ir viņu abu problēma, ne Jūsu.