www.sudzibas.lv Frizētava/ salons "Paloma" nekvalitatīvs matu griezums

Frizētava/ salons "Paloma" - nekvalitatīvs matu griezums

Neiesaku nevienam griezt matus Paloma salonā Rīga, Vienības gatvē 102. Mana frizūra tur tika sačakarēta tā, ka es neidomājos, kā tur tagad kaut ko vēl varētu izlabot.
Frizierei, kas man griza matus (melnmataina, ar brillēm - Aļona vai Alla viņu sauca - konkrēti nepajautāju, bet dzirdēju, ka šadi viņu sauc kolēģes), jau sākumā istāstīju - aizmuguri man jānogriež pakāpensikā griezumā (man jau šķiet, tas ir pietiekoši klasisks, lai NORMĀLS frizieris to prastu izveidot), bet sānos - tā, lai tie pakāpeniski krīt uz sejas (līdzīgs griezums man jau bija, ja visur nogrieztu matus vienmērīgi, ņemot vērā jau esošo matu griezumu, tad būtu iespējams izveidot tieši to, ko es vēlējos). Friziere pamāja ar galvu - jā, jā, viss skaidrs.
Pirmais šoks jau bija tas, ka mati tika mazgāti ar aukstu ūdeni - paskaidrojumā saņēmu, ka šodien daudz klientu un boileris nespēj uzsildīt ūdeni. Nu paklau, jūs esat salons, jums jāspēj nodrošināt klientam viņa atbilstošu pakalpojumu sniegšana, tai skaitā siltais ūdens, kad jūs mazgājat matus!
Nākamais šoks iestājās, kad friziere paņēma krēslu un apsēdās un man matus grieza sēžot - lai cik es būtu gājusi pie frizierēm, NEVIENA tā nedara! Priekš tā viņiem ir regulējams tas krēsls, uz kura sēž klients, lai varētu pacelt augstāk vai zemāk, atkarībā no klienta auguma.
Treškārt - griezums tika veidot vairāk no vienas puses, otrai pat īsti nepieskaroties, jo tajā otrā pusē atradās plaukts ar šampūniem un kondicionieriem, un maskām, līdz ar to rezultātā - vienā pusē mati garāki, otrā īsāki, vienā pusē tie ir ieveidojami, otrā nē, jo nav līdz galam nogriezti...
Ieveidojot mati tika plēsti ar ķemmi, raustīta galva - bija diezgan nepatīkami...
Kad atnācu mājās un konstatēju šīs šausmas uz manas galvas (frizētavā īpaši normāli, jo friziere matus saveidoja, salēja ar matu laku, kļūdiņas noslēpa un izkatījās salīdzinoši ciešami...), izrādījās, ne tikai sāni ir nevienādi un nelīdzeni, bet arī aizmugurē īsti no pakāpeniskā griezuma nav ne miņas - tik vien kā 1, 5 cm atšķirība starp augšējo un apakšējo matu rindu (lai gan lūdzu, lai būtu vismaz 4 cm).. ar vārdu sakot - vienkārši briesmīga frizūra... Tagad meklēju kādu labu frizieri, kas spētu visu to saglābt... :(
Neiesaku, neiesaku, nekādā gadījumā neiesaku šo kantori!!! FUI viņiem!!!

K

E Es 16.12.2009

Tev matus mazgāja ar aukstu ūdeni, bet man ir bijis gadījums (citā frizētavā), ka frizētavai noslēdz ūdeni brīdī, kad man mati pilni ar melno krāsu un drīzumā krāsa jāskalo ārā :) . Nu neko, frizierītes operatīvi ar spaini aizgāja uz tuvējo aku un ar tējkannu ūdeni sasildīja. :)

K Klients 16.12.2009

Zane, Tev vismaz frizieris operatīvi nostrādāja, bet man tikai pateica - un vēsā mierā nesteidzoties mazgāja aukstā - pat nepaprasot, vai man nesalst.. :) Nu patiesībā aukstais ūdens būtu sīkums, ja matu griezumam nebūtu ne vainas! :(

E Eseseseseseseses 17.12.2009

teiksu to, ko saku vienmeer - pasas vainiigas. vajadzeeja piecelties un iet prom tajaa briidii, kad matus saka mazgat ar aukstu uudeni. jo tas viennoziimiigi paraada, ka labi nebuus. tas nekas, ka araa ziema, apslauki ar dvieli, cepuri galvaa un prom..ja veselais sapraats nedarbojas, tad seedi tagad ar savu sacakareeto frizuuru un zeelojies internetaa..

M M3 21.10.2010

Eju pie otras frizieres (ar īsiem blondiem matiem) un ūdens ir vienmēr silts, arī griezums ir perfekts.

E eklelele 04.01.2012

Nekad tu neejiet!
Nedomāju, ka var sastapt tik dīvainu un neprofesionālu frizieri kā tā melnmate - laikam jau Alla.
Izskatījās, ka ir problēmas ar redzi vai arī tā ir administratore, kas ir redzējusi, kā to dara ...
Vsp sakpropļots griezums, jo latviski nesaprot; cenšas ieveidot, lai slēptu defektus.