Fotogrāfs Mareks Galinovskis - Slikts serviss

Fotogrāfs Mereks Galinovskis ir šarlatāns, kas uzdodas par profesionālu fotogrāfu. Apbrīnoju tās sievietes, kas vēl uzticas šim pseido fotogrāfam. Sliktākā pieredze manā dzīvē un vislielākā vilšanās. Komunikācijā agresīvs psihopāts, atriebīgs un naidīgs. Prot labi izlikties, bet līdz brīdim.
Nekad vairs neizvēlēšos šī cilvēka pakalpojumus.

S Silina Dace 05.06.2024

Varu piekrist iepriekš rakstītajam! Tik vēl varu piebilst, ka viņš ir arī slēpošanas instruktors ar bēdīgu reputāciju.
Runājot par fotogrāfēānu, ir viedoklis, ka cilvēks nespēj savu krāniņu biksēs noturēt. Secinājumus izdariet paši.

B Baiba Freimane 13.06.2024

Vai šis ir tas pats cilvēks, kas nozadzis draudzenei sociālo tīkllu paroles un viņas vārdā raksta cilvēkiem dažādas piedauzīgas ziņas?
Papētīju internetā anonīmos rakstītājus un domāju, ka šis ir viens no melīgiem un agresīviem cilvēkiem, kuriem patīk rakstīt anonīmas melīgas ziņas. Tas viss ir pretīgi! Vai ir vēl kādi cilvēki, kas tic šim Marekam Galinovskim?