FOTOGRAFI - Fotografs

ES NESAPROTU KO NO SEVIS IEDOMAJAS VISI TA SAUCAMIE FOTOGRAFI KAS REKLAMEJAS DRAUGOS NO SERIJAS -"DABUSI SKAISTAS BILDES, RAKSTI, GRIBI FOTOSESIJU?"
TAGAD KATRS KLAUNS KURS PANEM FOTOAPARATU ROKAS SKAITAS FOTOGRAFS?UN VEL PRASA PAR TO NAUDU?NEPIETIEK TIKAI AR LABU KAMERU, VAJADZIGS ARI TALANTS UN PIEREDZE MILIE CILVEKI!!!APSKATOS TO KLAUNU BILDES ALBUMOS PALIEK SKERMI -NEMAK NE VIEN FOTOGRAFET BET ARI AR FOTOSHOPU STARDAT!!!APKAUNOJUMS VARDAM FOTOGRAFS JA NEMAKI NELIEN LAUCINA PAR KURU TEV NAV NE MAZAKAS SAJEGAS...

B BM 09.03.2010

Tieši tā!

J Jevgenijs 09.03.2010

Jaa

J jaanis111 09.03.2010

es fočēju ļoti labi.
www.fotki.lv/jaanis111

L lietpratējs 09.03.2010

Alise - tev nervi čupā? Kādas smagas problēmas? Nepatīk konkrētais fotogrāfs, neizmanto to! P.S. Tev nospiedies CapsLock un varētu tā kā arī garumzīmes savā histēriskajā vēstījumā izmantot :D

B baiba 09.03.2010

CAPS LOCK IDIOT NAV IESPIEDIES, TAS SPECIALI LAI IZCELTU STARP CITIEM UN CIK NOPROTU, TU ARI ESI VIENS NEIZDEVIES FOTOGRAFS SAVADAK TE NEBARTSITU GUDRIBAS!!!
TIE KURI NO FOCESANAS KO SAPROT TIE MAN NOTEIKTI PIEKRITIS, BET TIE KURIEM UZKAPU UZ VARZACIM(TADI KA TU) TAD ARI SPREGAS ...

E Eseseseseseses 09.03.2010

pilniigi piekriitu alisei - tagad katrs idins, kuram pieder kaut kas vairaak par ziepju trauku, uzskata sevi par kruto fotograafu un njem naudu par to, ka vienkarsi paspaida fotoaparata podziinjas - neapstraadaatas bildes peec 10-kaarteejiem atgaadinaajumiem tiek atsuutiitas pa emailu; liidz tam, ka fotograafa darba gala rezultaats ir izdrukaatas bildes, geenijs nav aizdomaajies. man ar vienu taadu ir naacies saskarties - maartins kjiikulis vai kjikutis saucaas - pilniigs beztolks; fotoaparaatam fotografeejot detalas kriit aara; jaadzenaajas pakal, lai bildes kaut vai uz e-mailu saanemtu, peec tam, kad uzstaaju, atsuutiija dazas loti nekvaltativas izdrukatas fotograafjas...
neiesaku!

E es 19.08.2010

Kas tev, savadniece, meklejams citu cilveku albumos?
Tev ir konkreta sape, kads konkrets paridaritajs? Parasti problema ir tur, ka tadas ka tu neviens nenemas bildet, jo pa prieksu skrien nelaga slava. :)

Caps Lock lietojums ir loti nelaga pazime un izcel tikai rakstitaja nevizibu pret lasitaju. Turklat es neredzu - esi beigusi kadu fotografijas vai makslas skolu, ka nemies spriest?

A Artūrs 12.09.2010

Daļēji piekrītu Alisei - tagad cilvēku ar fotoaparātiem netrūkst. Bet padomā no otras puses - tā ir klienta brīva izvēle, vai viņš ies pie konkrēta fotogrāfa un maksās viņam naudu par pakalpojumu vai neies. Klienatm ir iespēja apskatīties fotogrāfa darbus un izdarīt izvēli. Un to es arī visiem iesaku - apskatieties fotogrāfa darbus, pirms izmantojat viņa pakalpojumus. Un, ja bildes nekur nav atrodamas, tad visticamāk šādam fotogrāfam nav ko parādīt.