www.sudzibas.lv Foto Angels Slikts serviss

Fotoangels - Slikts serviss

Labdien. Esmu ļoti neapmierinātā ar šo kompāniju! Oktobrī meitas skolā fotoangels veica fotosessiju. 20 novembrī mēs saņemam lapiņu ar datiem kur var pasūtīt bildes. Es veicu pasūtījumu un 21 novembrī saņēmu savā epasta apstiprinājumu kā fotoangels saņēma naudu un 15 dienu laikā bildes būs skolā! Tagad ir 28 decembris un bildes vēl joprojām neesmu saņēmusi. Piezvanot uz fotoangels saņēmu atbildi kā vairāki pasūtījumi tika veikti no 5 līdz 10 decembrīm un viņi netaisīs un nevedīs bildes katram bet visiem kopā! Tāpēc bildes es saņēmšu varbūt 8 janvārī jā viņi paspēs izprintēt, sašķiroti un safasēt!

K

Dainis 28.12.2017

Šausmas, tā ir ļoti skandaloza un aktuāla problēma! Mēģinājāt vērsties NMFP?

E evita cita 21.02.2023

Mums līdzīga situācija,tikai aizbildinās ka naudu nav saņemta.Aizsūtu maksājuma orderi,tad atkal cita atruna.IEKOPĒJU ATBILDES: Atvainojamies par sagādātām neertībām, notika tekniskās kļūdas.
> > Jūsu pasūtījums būz uztaisīts un piegādāts uz izglītības
> iestādi. JAUTĀJU KAD BŪS BILDES?ATBILDE:Atvainojiet - bet par pārtaisītiem pasūtījumiem mēs nevaram sekot līdzi - sistēmā.
Tik ātri diez vai vai atnāks.

Ar cieņu,
Foto Angels