www.sudzibas.lv Forum Cinemas Kino kā ēdnīca sivēniem

Forumcinema - Kino kā ēdnīca sivēniem

Biju uz kino, apsēdos savā vietā, zāle lēnām piepildījās un tad sākās, nē, ne tikai reklāmas un filma, tā drausmīgā ēšana, katram popkorna kaste, katram saldumu paka, kolas bundžas un vēl viss kas, čab visas tūtas, kastes grab, jo lai izņemtu popkornu, tajā kastē vēl ir jāparokas, tūtas ar konfetēm un dzērieni un tas vissapkārt tev, labi ja cilvēki kaut kā ar cieņu viens pret otru to ēšanu tur veiktu, bet nē, to visu jau nevar sagaršot ja nečapstinam kā nākas, kino palicis par ēdnīcu sivēniem, ļoti nepatīkami bija, filmu varēju sākt baudīt tik uz beigām, kad sivēni bija pieēdušies un padzēruši, pretīgi! Vai tiešām nav iespējams izveidot vienu zāli pieklājīgiem un audzinātiem cilvēkiem!

J

M MagamedSchahid 10.01.2011

Idiotu bariņš, tēta brālis stāstīja, paprasi Edžam no rīgas, čurkas par cilvēkiem taisījām, ha ha, man jau patīk letiņu runas, jo tās vienmēr ir bijušas tikai runas, Lāčplēši tak!

D Dīdī 10.01.2011

Brauc atpakaļ uz savu kišlaku, apgraizītais ķēms, Latvijā čurkām un pārējiem salašņām vietas nav un nebūs! Tur tu varēsi drātēt išakus, suņus, vistas, kā jau pie musulmaņiem tas pieņemts.

5 543t435 10.01.2011

interesanti zinaat... ir bijushi laiki kad ir bijis aizliegts est kino! vienmeer visi ir edushi un chapstinajushi savus popkornus!
stresa nav

K Kristīne 10.01.2011

Ir gan bijuši tādi laiki un ne tik sen, kad ēsšana kīnoteātrī tika uzskatīta par nepieklājību un neaudzinātības pazīmi, tu laikam esi diezgan jauns ja to neatceries, tādēļ arī cilvēki pēc 30 tomēr iz daudz pieklājīgāki.

M MagamedSchahid 10.01.2011

Didī . . . . . kā tu tik smalki to visu zini, kas ir, kā tu teici - kišlaks, vistas jādrāž, išakus, suņus, laikam tava dirsa tur arī cieta no siem dzīvniekiem un domāju arī mute, jo tādi sūdi tagad gāžas no tās laukā. Bet kā saprotu no Islama ticības tev saprašanas nav, kas ir īsti musulmaņi, to arī tu nezini, bet runājot par čurkām kā tu jau minēji, tie ir tikai vārdi no PC ekrāna, jo jūs esat tādi mīzēji, tādu tautu pasaulē nezinu, bet jūs jau esat pieraduši, valdība jūs drāž dirsā un mutē un kur vien var, bet jūs tik viņus ievēlat un ievēlat, jo esat pasīvie, tāda tauta, a ko darīt.

V VectēvsKoļa 10.01.2011

Interesanti uz kādas planētas Magameds dzīvo, valdība visus drāžot, bet viņš izejot sveikā, tad atkal sāk draudēt ar stroķiem, kaut gan stroķus ir redzējis tikai spēlējot datorspēlītes.Var jau būt, ka Magameds ir mūsu pašu bālaliņš, kuram ieilgusi bērnība, un no reālās dzīves ir tik saprašanas kā dzenāt mērkaķīsus pa monitoru.Jā, šī ir paaudze bez nākotnes.Vispār sūdzība bija par kino skatīšanos, nevis Tvaika ielas iemītnieku razborkas.

M MagamedSchahid 10.01.2011

Tieši tā, par kīno, tākā Vectēvs Koļa var atgriezties Tvaiku ielā un dzenāt mērkaķīšus, tur jums laikam tagad datoru uzstādījuši, ha, labi jums tur tagad, nu nekas, lai jau tiek, turies Koļa un veseļojies. Bet par kīno, nu jābūt nopietniem un pieaugušiem, tomēr sabiedriska vieta un mēs tur nēsam vieni, cienīsim viens otru! Koļa, alah akbar!

V VectēvsKoļa 10.01.2011

Zini sīkais mīzali, trāpītos tu man tagad rokā, es tevi kuces bērns pārplēstu un piedirstu.Kutak tev aiz vaidziņa, jai lustīga tev čāpstināšna. Mamat kunem.

M MagamedSchahid 10.01.2011

Nu ko Koļa, davai ieraksti savu numuru šeit, es tev piezvanīšu un noteikti tikšos ar tevi, noteikti, varēsi plēst un dirst, ja nevari un nēsi gatavs, tad labāk neraksti neko un nesāc ko jaunu izdomāt!

A Alfa 11.01.2011

Man ir labs līdzeklis kā mazināt musulmanisko garu. Atbrauc uz Ādažiem, un uzmeklē puišus, kuri ir pabijuši Afganistānā, karojuši ar tādiem kā tu mazais draudziņ. Viņiem jau nu noteikti būs ļoti liels prieks dzimtajā Latvijā sastapt tik pat kareivīgu dvēseli, kā Afganistānā.Tāpat viņi varēs pastāstīt, cik katrs savas šautenes laidnē ir iegriezis strīpiņu.Par to ko šīs strīpiņas nozīmē, informāciju vari atrast internetā.

K Kristietis 11.01.2011

Allāh sik tim.

M MagamedSchahid 11.01.2011

Alfa, vot tu mudaks, kur tu biji kad viņi bija puiši un kad viņi tādi puišeļi tur karoja un dirsa bikšelēs, lai tik nesagūsta un galu nenogriež, un tās dažas strīpiņas maz ko nozīmē, katram var palaimēties, bet atbraukuši atpakaļ zaudē prātu un iet sviestā, kāpēc? Tāpēc ka visi bija tādi paši karotāji kā tu, kādi latvieši karotāji, visa drosme izdirsta pirmajā dienā, a to karu neviens neuzvarēja, tākā var uzskatīt ka pa asti vien dabūja, kas tad Avgāņus no savām dzimtajām smiltīm un kalniem var patriekt un iznīdēt! Raksti labāk par kīno, nevis par to ko tu pat nesaproti.

B Bencha 19.02.2011

Nez vai aizliegt vajadzeetu, bet tomeer pieklaajiiba jaaieveero, var eest un dzert arii klusaak. Es arii skatiijos filmu, un uz mana kreesla malas kaada caca uzlika kaajas. Man tas nepatika, tomeer izdomaaju, ko dariit - iebakstiiju ar izdzertaa dzeeriena salminju - magjiskaa kaartaa kaajas uzreiz pazuda XD

е Едиотc 05.06.2011

Эёт уз кино ядзэр шнябис нэвис кола ун яэд сильке нэвис попкорнз