www.sudzibas.lv Forum Cinemas Tiek atņemts ēdiens

Forum Cinemas - Tiek atņemts ēdiens

04. 09. 2008 filmas "blēži" laikā tiku praktiski aplaupīta. Kas to veica? Forum cinemas darbinieks. Startatēģijair šāda: darbinieks nepārbauda somas pirms ieiešanas kinozālē, lai atklātu nelegālo pārtiku, kas pirkta stockman, bet tikai pēc tam, kad jau esi kinozāle un filma gandrīz sākusies ( lai nav laika vairs iziet ārā un apēst) tad nu darbinieks gan steidzas klt un ar kāru aci ņem nost. Lai jau šim labi garšo, principā vairs neko nepirkšu forum cinemas, tāpat cerības rada riga plaza.

B Baņkieris 13.04.2009

Un vispār ēšana kinoteātrī liecina par mūsu zemo kultūru! Vai tad jūs nākat filmu skatīties vai pieēsties!? Teātrī taču jūs neēdat! Nu nav tās filmas tik garas, lai pāris stundas paciestos un neēstu! Es vispār aizliegtu čāpstināt žālē!
Es tikai tāpēc neeju uz kinoteātriem, jo ir ļoti nepatīkami, kad blakus sēž kaut kāds murmulis un čāpstina! Ja jau patīk skatīties un ēst, tad nopērc disku ar filmu, sēdi mājās pie televizora un čāpstini cik sirds kāro!

A Anda 29.04.2009

Es arii straadaaju kiinoteaatri un no mana skatu punkta ir tik stulbi, ka cilveeki ienes savu paartiku kino... ejot uz teaatri, tachu neviens neiedomaajas nest iekshaa konchas vai ko tamliidziigu ( vismaz es juutos tik kulturaal, lai to nedariitu) bet ir gadiijies zaalee atrast pat saulespukju seeklu chauliites... visaadus no maajaam panjemtus salaatu bunduliishus... papiiriishus, nemaz nerunaajot par hesburgeriem, kebabiem un visaada veida stikla alkohola taras!

pirms paarkaap noteikumus, jaunkundziit, padomaa, vai pati neesi ljaunaaka par briesmigajiem kino cilveekiem...
un prokuroru starpcitu nevajag... ja kino ir aizdomas, ka paarkaap noteikumus- vinji VAR Tev paluugt paraadiit somu, ja Tu atsakies, var tevi aizraidiit prom!

S Sandro 09.09.2009

Neviens nevar raknjaaties pa tavaam mantaam. Nav ko te filozofeet lieki!Es tach neieshu pirkt teiksim to pashu coca colu par to nereaalo cenu, kas ir ieksaa kinoteaatrii. Es to labaak nopeerku lejaa Stockmanaa. Par bileti es esmu samaksaajis un varu savaa somaa nest ko gribu! Pameegini tajaa iebaazt savu degunu! Un kaapeec man tiesi ir jaadzer Coca Cola, Sprite vai Fanta, kura tur paardodas? Varbuut man pie sirds labaak iet burkaanu sula teiskim:)Tad luudzu uztaisiisim likumu, kad vispaar neko eedamu un dzeramu nevar ienes kinoteaatrii un tad celsim pretenzijas, kas kaads kaut ko nes ieksaa. Man, teiskim, vispaar popkorns riebjaas, tad kaapeec man ir jaaklausaas, kaa kaads man blakus seez un to kraukskina? es ko-uz eedniicu atnaacu vai?Bet ja konoteaatris grib vaariit naudu no tiem popkorniem, tad lai nebriinaas, kad citi arii kaut ko stiepj eedamu ieksaa...

Pērkot biļeti, Tu piekrīti kinoteātra noteikumiem, kuros skaidri un gaiši rakstīts, ka ārpus kinoteātra iegādātu pārtiku ienest aizliegts. Tāpēc nē, Tu nedrīksti nest 2-litrīgo colu, čīzburgeru un alus pudeli. Un, ja kaut viens darbinieks ir manījis kādu stumjam somā šo pārtiku, par to tiek paziņots tālāk attiecīgās zāles kontrolierim vai apsargam, kurš attiecīgi lūdz uzrādīt somas saturu. Galvenais jau nav māka iešmaukt ar to pārtiku, bet gan saprast, ka kulturālā sabiedrībā tiek ievēroti noteikumi, pie kuriem uzņēmums piedāvā attiecīgu pakalpojumu. Ne jau kinoteātris grib "izkāst" naudu, bet gan rūpēties par to, lai nedaudz ierobežotu filmas skatīšanās traucēšanu (čaukstošas čipsu un konču pakas), arī tīrību (čizburgeru majonēzes utml.). Ja vēlies ko dzeramu vai kādas uzkodas (ar uzsvaru uz uzkodas, jo nav jāpusdieno/jāvakariņo, kamēr skaties filmu kinčikā), tad kinoteātris piedāvā visa veida dzērienus un uzkodas uz vietas, sākot no kolas un popkorna (kas ir neatņemama kino popkultūras sastāvdaļa) līdz burkānu sulai, saldējumu kokteiļiem, riekstiņiem, pat saulespuķu sēklām (un jebkuru produktu piedāvā līdzi ņemamā traukā, lai ar to varētu iet uz zāli). Protams, ka kinoteātrī ir savas cenas, taču tās ir tādas, kādas nu ir, ja nevēlies par tādām cenām iepirkties, Tevi taču neviens nespiež to pirkt.

Vienkārši smieklīgi ir lasīt tās sūdzības, ja runa ir par to, ka kāds gribējis kaut kur iešmaukt, nav kaut ko sapratis un pēc tam apvainojies uz kinoteātri vai vēl labāk - nopērku biļeti, tātad esmu kungs un man viss atļauts, bet redz mēģina vēl kaut ko man aizrādīt... SVIESTS!

: :) 14.09.2009

pfff nezinu kā tu, bet piemēram es ar draudzeni mirīgi visas filmas garumā dzērām konjaku ar koliņu :):):)

P pufa 14.09.2009

Es vienreiz ar draugu atnesām vienreizējo grilu un cepām desiņas filmas laikā, visi domāja, ka no filmas tā smarža... nekādu problēmu, ja viss notiek klusām netraucējot filmas aktieriem runāt.

I Ilze 24.11.2009

Tur visur skaidri un gaisi uzliktas zīmes, gan pērkot biļetes, gan uz biļetēm, ka ēdamo ienest aizliekts...tad par ko ir diskusija, ka viena sagribēja paēst un ir neapmierināta ar darbinieku attieksmi, pati vainīga!Viena ienesis koncas, sāks zāle ēst, otrs mcdonaldu...un tad visu atstatajam zāle, zem krēsliem un kādam tas viss jasavāc, es viņu vieta ari būtu atņēmusi, malači Kontrolieri!!!

H haahh 08.01.2010

Bet es reiz kinozaalee pamaniijos pat shnaukt kokaiinu!!! Nemaz nerunaajot par burgeriem, pistaacijaam, alinju un vistas stilbiniem ko riju tur katru reizi kaa eju skatiities jaunaakaas filmas!
Un man pie dirsas kas rakstiits kaut kaados jebalos noteikumos!
Un lai tik pameegina kaads iebaazt savu smirdiigo degunu manaa somaa, dabuus taa pa purnu, ka maz neliksies! Vai saprataat, kroplji?

H haahh 09.01.2010

Huinja ne kino

M mimi 19.03.2010

es nesaprotu, kur ir probleema pusstundu pirms kino aiziet kaut vai uz origo hesburgeru vai kaadu citu eestuvi paeest k-ko. nebuus ne jaastreso par to, ka atņems, izraidīs utt. pa 2 h neviens tieshaam badaa nomiris nav.
vsp ar kolu, mineraaluudeni ir interesanti, jo mazaas pudeles var nopirkt arii pashaa kino, taa kaa... driizaak tas ir lai kaads nestaipaas ar savu 2 l pudeli un netraucee citiem.

H hyujghjghjfjhgj 09.07.2010

kas tie par lohiem kas komentee, kautkadi pareizie vai? protams ka nedrikst pec noteikumiem nest ieksa bet es saku nesiet tik cik var sabazt somas un kabatas, lai ir ko est nevis kautkadus suda popkornus un kolas. Un tas, ka atnjema jau zaalee, nebija smuki, vajadzeja kautka nemanamak laikam est. Sitie tagad laikam vairaak skataas ;)

K Katt23 09.07.2010

Bet kam tev filma ja gribi ēst aizej uz ēstuvi pirms iet uz filmu.
Un te rakstošie nav pareizie kā tu saki bet gan cilvēki kas ciena citu cilvēku darbu, tas ir uzkopšanu pēc tevis.
Un ciena to ka citi grib redzēt filmu klusumā tas ir baudot to par ko ir samaksāts. Es nebūtu priecīga sēdēt blakus tev piedod:(

I Inga Rusmane 31.01.2012

Ari esmu loti neapmierinata ar Forum Cinema darbibu - kontaktelefona nav, lai risinatu jautajumu, kad nedarbojas majas lapa bilesu iegade.

1188 neko palidzet nevar - sos talrunus mes nedodam. Nodosim Jusu informaciju...

Uz e-pastu man ta arii neatbildeeja.

Pilnigs arprats, neiesu uz turieni vairs.

L Lubrikantc 25.10.2016

Nevajag uzreiz vilkt ārā un likt blakus! Mēs ar draugiem bieži ejam uz kino un iepriekš nopērkam piem. 0,5 l pudeli Sprite vai jebko citu, ko vēlamies. Nekad nav bijis tā, ka kādam atņemtu. Vajag paņemt somu, padzerties/paēst un ielikt atpakaļ. Es atbalstu, ka nes iekšā bezsmaržas/ar vāju smaržu produktus, jo cenas ir nenormālas. 1 eiro par čupačupu! Taču, ja ienes iekšā siera čipšus, no kuru smakas brīžiem var nosprāgt, vai atnes savus gurķus un desu un sāk maizītes taisít, tas nav normāli.