www.sudzibas.lv Fortūna Brīnumi Latvijas valstī

Autoskola Fortuna - Brīnumi Latvijas valstī

Autoskola Fortūna, kura nav noslēpums nevienam, ir viena no krāpnieciskākām ... šōbrīd, sadarbībā ar Valsts Nodarbinātības dienestu, rīko autovadītāju kursus STRĀDĀJOŠAJIEM- piemetināts gan- nepilna darba laika, - pilnīgi par brīvu, un vēl maxājot stipendiju !!! Tādā veidā apgūstot ES naudu... Jābūt nostrādājušam tikai 3 mēnešus. Pat augsti attīstītās Eiropas valstīs nav tādu EXTRA programmu ! Vai varat iedomāties kā minētā skola tika pie šāda zelta pasūtījuma ? Nu to mēs laikam saprotam visi, nu var valstī būt korupcija, bet nu, nejau tik atklāta !

R Raivis 25.01.2010

pilniigi piekriitu!!!Taa ir loti negodiiga autoskola, maaciijos tur pirms 6 gadiem, teorijaa manas zinaasanas bija vienkaarshi izcilas, kad pienaaca eksaamens 90 jautaajumi, man bija 5kluudas-bet kaapeec tik daudz?-taapeec, ka eksaamenaa bija piesviesti jautaajumi no citaam kategorijaam, kuri man nebuutu jaazin!-Es protams publiski viniem to pateicu-taa lai visi saprot!Naakamajaa reizee pielaida pie datora uzreizi noliku-kas attiecaas uz braukshanu, pie eksaamena netiku, kautgan braucu loti labi-nelaiz un viss.Tikai slauc naudu!!!Vini ir bleezi vissiistaakie!Un eiropas naudu vini sanem, jo vini to ieguust kraapnieciskaa cellaa!
Un sitas te vinu ir loti liela negodiiba, pret taam autoskolaam, kur nekraapjaas.

Sapratu, ka nav jeegas tam visam aizgaaju uz citu autoskolu un diezgan aatri tiku pie eksaameniem un csdd visu ar pirmo reizi noliku.

A Apbižotais 25.01.2010

Kādēļ tad man, kuram ir minimālā alga, bet tikai tāpēc, ka neesmu noformējies kā nepilna laika darbinieks, lai valstij godīgi maxātu nodokļus, ir jāmācās autoskolā par savu naudu, Bet, krāpnieki, kuri, lai nemaxātu valstij nodokļus- pieformējas par nepilna darba laika strādājošajiem, iziet- tiešām kā jau teica- EXTRA kursus, un vēl stipendija ? Varu iedomāties, kādu HAOSU tas izraisījis autoskolu godīgas konkurences tirgū ! Jāinformē KNAB, Prātam neaptverami !

E Ella 25.01.2010

Vajadzētu uzrakstīt vēstuli CSDD, vai vismaz KNAB, PIEKRĪTU !!! A kas tur ir īpašnieks ?

ā ābola 25.01.2010

Nezinu, kas īpšnieks, bet varu pastāstīt, ka tīra lieta tur nava, jo pati zvanīju uz Valsts nodarb aģentūru, un tur atbildēja man skaidrā latviešu valodā, ka kāds mānās, un tādi kursi neeksistē, tad izlasīju viņu mājas lapā, ka IR tādi kursi !!! Vbt, notiek naudas dalīšana kādā šaurā lokā, jo pēc idejas Valsts nodarb aģentūra nav tiesīga rīkot kursus strādajošajiem ! Ar cieņu, juriste Ābola.

I Irgan 25.01.2010

Ka krāpjas, tas toč, bET no drošiem avotiem zinu, ka tiem kursiem vēl masu medijos reklāma iet, piemēram Latvijas TV, kuru pilnīgi apmaksā ES... Iespējams, ka lielākā afēra autoskolu pastāvēšanas laikā, tiek sagrauta konkurence, kurš tad var stāties pretī ES finansējumam ????

Z Zajka 25.01.2010

Neticu tādiem kursiem pa brīvu, zvaniet taču uz CSDD, vai Satiksmes ministriju !!!

V Vecais 25.01.2010

A kāpēc tad iet simtenieku programmā un ārā salt ? A cik tā stīpa tuR liela / ? Un uz kādu kateg tad jāmācas ir/ ? Feinā shēma Latvijā, kas uzhēmoja /?

X xxx 25.01.2010

Tad jau būsim šoferīšu valsts, naudas nav, bet šoferīšus par brīvu mācas, un vēl piemaksā.., izdomā nodokļus visādus, a kāda privātfirma sadarbībā ar "bezdarbnieku kantori" šiverē pa ES NAUDU, SKAISTI !

I Ivo 25.01.2010

Cietums sen gaida to Valsts nodarbinātības dienesta vadību !!!

I Ināra 25.01.2010

Tagad gandrīz katra skola piedāvā tādus kursus!!! Un ne tikai tādus, mācies ko gribi! Labāk priecājušies būtu...

I Ināriņa 27.01.2010

A cik ir jādalās ar Valsts nodarbinātības dienesta priekšnieci, cik daudz ir viņai jaadod, lai tiktu tādā extra programmā, jo kā zināms nesen viņa žēlojās Finansu ministtram, ka esot naudas aptrūcies bezdarbniekiem ... Jā Ināra, ajj cik ienesīga tev tā shēma sanākusi, un mēs visi par to priecājamies ! Labu apetīti tev !

I Irgan 27.01.2010

Tagad viņi ir bišk noraustījušies, un Fortūna atnāca reklāmu pārlabot, ... izņēma vārdus- strādajošajiem, bet ticamāk, ka tā afēras programma saglabājas, un reklāma Latvijas TV rullē tālāk.., tā lūk tauta ! Ejam pēc stipendijām !

E ES 28.01.2010

Nu viņi jau nezina kur naudu bāzt tām programmām.., aiziet miljoni, izkropļo tirgu uzņēmējiem, korupcija tur zeļ tādos apmēros, ka KNABu vajadzētu trīskāršot...

I Ivanāns 28.01.2010

Pabiju tajos kursos, tāpat tolka nav, pļāpājām par dzīvi veselus 3 mēnešus, tā arī līdz šim nevienam no mūsu grupas tiesību nav, vējā izkaisīta nauda... diemžēl .

G ggg 28.01.2010

Ta neejiet uz to muļķu kantori !

L Laura 29.01.2010

Ja nezinat, tad nerunājat.
Tā nav nekāda krāpšana, bet gan reāls pakalpojums, ko tagad var apgūt ar kupnu palīdzību par RS fondu naudu. Tipa tas sociālais spilvens - bezdarba riskam pakļautajiem. Tur ir dažādi kursi, autovadītāja ieskaitot. Pati esmu pieteikusies un tgad gaidu rindā.
Fortūna nemaksā to stipendiju, maksā ES un Fortūnai pašai maksā par to, ka māca šos cilvēkus. Tikai papīri pašam VSAA jākarto.
Lasiet visu info VSAA mājaslapā.
Tāpēc pirms brēkt te pilnām mutēm, uzziniet reālus faktus.
Dumie cilvēki, ka tik pariet.

A asaa 29.01.2010

tA MUĻĶA SIEVIETE, nejau par to bija šis stāsts, runa iet par to, ka visapšaubāmākajai, nekvalitatīvajai skolai, no VNA šis pasūtījums tiek dots !!! Un otra doma, par ko šeit runā - ja nauda krīzes laikā nepietiek pašiem bez darba palikušajiem, tad kādas vēl tur riska grupas, B kategorijas kursi jau nu nav pirmā nepieciešamība, bez kā jūs kundzīt krīzeas laikā nu nekādi nevarat iztikt !!!

A Anda 29.01.2010

Tur jau tā lieta, ka vajag izvēlēties profesionāļus, nevis lētāko!

I inga 29.01.2010

cilvēki ir piekusuši no krāpšanām un korupcijas.Es arī kādreiz mācijos autoskolā, nekā laba nevaru pateikt!
un kur tādi vārdi Laura"-dumjie cilvēki...pariet"???

I Ivanāns 30.01.2010

Tā ir vistīrākā autoskolu tirgus kropļošana- dot šos projektus īstenot, krīzes laikā, skolām, kurām ir sakari VNA, tās taču ir visneprofesionālākās skolas, nu ja ņemem - Fortūna !!!