www.sudzibas.lv Forevers Svaru atšķirība

Forevers - Svaru atšķirība

Nopirku šodien Skrundā iepakojumu ar vistu, svars netto uz iepakojuma viens uz čeka pārdevēja ir iz situsi citu, smuka naudiņa Salasās ja no katra pircēja pa 4-8 grami, vai vairāk pieliek klāt, mani apkalpoja pārdevēja Laila.

21.09.2020

Atbilde no Forevers Pārstāvja atbilde 21.09.2020

Labdien!
Šādai situācijai nevajadzētu rasties, bet, lai saprastu notikušo precīzāk, lūgums atsūtīt privātu ziņu uz sanita.liepiņ[email protected].

A Aizkraukliete 1 13.01.2020
Sanitāro normu neievērošana

Labdien!
Vai Jūsu veikala pārdevējai-Larisai,nav jāievēro sanitārās normas,apkalpojot klientus!?
Konkrēti-regulāri produkciju iefasē ar plikām rokām,netiek izmantoti vienreizējie cimdi!

Ar cieņu.

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2020

A Anna del Ray 21.09.2020

ČETRO grammi? 😂😂😂

Nākamreiz ņem vistu bez iepakojuma un nebūs jāpārmaksā! Kanibāle

M Marina 23.09.2020

Redzu ka nav saprašanas, pērkot preci iepakojumā, iepakojuma svars ir ja norēķina nost, nevis jāpieliek pie produktu netto svara. Ja to nevar toi saprast tad ej un pamācies

No produkta netto svara norēķina iepakojuma svaru?! Ar vistas smadzenēm pirkt vistas...

Džozefīne 21.09.2020

Jā, četri grami, tas ir nenormāli daudz.

M Marina 23.09.2020

Tekstā rakstīts no 4 un vairāk.. Izlasi visus vārdus.

M Mego izmeklētājs 22.09.2020

Kasiere šo naudj kabatā nevar iebāžt ,jums taču ir čeks