www.sudzibas.lv Forevers Slikts serviss

Forevers - Slikts serviss

Ļoti nervoza un pārgurusi tumšmate pārdevēja man patrāpījās 21.. Martā Dzelzavas ielas 51 forevers veikalā. Viņa pat atļaujas kliegt uz pircējiem, kaut pašai nav nekādas sajēgas par karšu norēķiniem. Un to jau viņai nemaz nevajagot, jo tālāk par desas gabalu nav jāzinot. Lai katrs tik daudz jēdzot. :)
iesaku apmeklēt citus tuvākos gaļas produktu veikaliņus.

21.03.2019

Atbilde no Forevers Pārstāvja atbilde 22.03.2019

Labdien!
Liels paldies par Jūsu ziņu un atvainojamies par negatīvo pieredzi Forevers veikalā. Šo gadījumu noteikti pārrunāsim ar veikala pārdevēju un arī turpmāk strādāsim pie apkalpošanas kvalitātes pilnveidošanas Forevers veikalos. Ar cieņu, Forevers.

D

babikbd 21.03.2019

Зато у них самые вкусные сосиски. ;P

S SantaDreimane 22.03.2019

Viņai tiešám vairāk par desas gabalu nav jāzin;)

D Dusmigs_klients 27.03.2020

Там продавцы еще и обвешивают! С каждой позиции не менее 25-35 грамм. Не поленитесь и перевешайте дома свои покупки и проверьте чек! В чеке вес будет больше чем по факту. Вот мой пример: Фактический вес - 0,312, в чеке - 0,345; вес -0,351 в чеке - 0,380. Воровки! Оксана и эта с темными волосами.