www.sudzibas.lv Forevers Slikts serviss

Forevers - Slikts serviss

Vai tas ir normāli, ka Grobiņas Foreverā pārdevēja elīna atver veikalu 8.05 izkāpjot no takša? Kad ienācu nopirkt desu, pārdevēja stāv aiz Letes piepampusi, elpa smird pēc alkohola. Nelaipni, nervozi atbild uz jautājumiem par produkciju. Es pārdomāju, un aizgāju uz blakus veikalu iepirkties. Un tas viss notiek šodien 21 septembrī 2020g. Mūsu pilsētā tāda pārdevējā ir kauns.

21.09.2020

Atbilde no Forevers Pārstāvja atbilde 21.09.2020

Labdien! Mēs atvainojamies par šādu situāciju. Esam par to informējuši veikala vadītāju un notiek iekšējā pārbaude. Vienlaikus šodien darbu turpināja jau cita pārdevēja.

J

G Gooblins 21.09.2020

Vai ne! 8.05! es pēc ēnas redzēju! toc precīzi! Cilvēks pilnīgi nespeciāli palicis bez desas rīta agrumā, un tad vēl tāds kulturšoks jāpiedzīvo! Tur toc ne tikai sūdzības.lv, bet arī Panorāmu, bez Tabu, un vietējo feldšeri vajadzētu iesaistīt!

Klients45566 21.09.2020

Ārprāts tād eij viņas vietā strādā.
Nebūs jāgaida kad varēs nopirkt desu un būsi Grobiņas paraugs.

Paradeez 21.09.2020

Paldies pārdevējai Elīnai par to, ka tādā stāvoklī , tomēr atnāca uz darbu un cilvēki nepalika bez desas

č Čīkstētājs 21.09.2020

nevis elpa smird pēc alkohola- bet gan dezinficējas, lai Jūs tādi klienti būtu veseli.
ar taksi brauc, jo ir atbildīga un nepārvietojas ar sabiedrisko transportu, lai nevairotu covidu Grobiņos.
Kavējās uz 5 min, jo pa ceļam izglāba kaķi no koka un saki paldies ka tik ātri.

Kauns, ka Grobiņā dzīvo tik pretīgi radījumi. Ceru, ka aizrīsies ar savu desu, lai pārējiem Grobiņas iedzīvotājiem nav jāsarkst!

G Grobiņnieks 22.09.2020

Nu nezinu cik visa tur taisnība,jo kopš jaunās pārdevējas strādā Grobiņas Foreverā attieksme ir ļoti laba,prece vienmēr daudz,smaidīgas un pieklājīgas
Tikai tie labākie vārdi Forevers meitenēm

B biznesaklients 23.12.2020

Ej lūdzu viņas vietā strādāt, atbrauc laicīgi un centies nesmirdēt!