Fontaine Delisnack Rīga - Serviss-šausmīgs

Serviss pasūtot ēdienu Delisnack caur foodout.lv ir šausmīgs. Neiesaku pasūtīt caur foodout.lv.
Kāpēc? Vienu reizi, kad pasūtīju ēdienu kompānijas, kurā strādāju, viesim, cilvēks izvēlējās pasūtīt parastus frī kartupeļus. Tā vietā atveda kartupeļus ar sieru.
Šodien ar draugu pasūtījām sev vakariņas. Pasūtījām 2 porcijas lielos frī kartupeļus - ar sieru un ar čili, burgerus - vienu vistas mazo un vienu lielo cb. Rezultātā mums atveda - vienus lielos frī ar sieru, vienus mazos frī ar čili, mazo vistas burgeru un lielo cb burgeru, kurā viss bija kā lielajam burgeram pienākas.. Bet.. Kotlete bija mazāka par tādu, ko liek mazajā burgerā. Kas tas par sviestu?
Par šo pasūtījumu mēs samaksājām 20 eiro. Apkalpošana sliktāka, kā tunelī pie origo pērkot belašus.
Nopietni! Nepasūtiet ēdienu ar piegādi no turienes! Apmāns!

Papildināts pafa992 27.05.2017

Plus ēdiens bija nenormāli pārsālīts. Lūpas sāp pēc tā, cik sāļš viss bija.

P