www.sudzibas.lv FlyBus Atcel reisu

AtrisinātaFly Bus - Atcel reisu

Sveiki, gribētu brīdināt pārējos ceļotājus par flybus sniegtajiem pakalpojumiem.Bija paredzēts izmantot šo kompāniju, lai sasniegtu galamērķi Lietuvā, lai no turienes lidotu tālāk, dienu pirms lidojuma man epasts Ta atnak vēstule, ka reiss atcelts..Man ir atvaļinājums un tīrās sagadīšanās dēl, es izlasiju vēstuli, bet ja nebūtu to izdarījusi? Vai tiešām ši kompānija neuzņamas nekādu risku, ka buss nebūs pilns? Brauc tikai 100% autobusa noslodzes gadījumā? Kur tagad dabūt biļetes, citām kompānijām arī viss pārdots! Varbūt varētu laicīgāk klientiem atsūtīt sms jo ne visi sēž diendienā pie kompjūtera.Vairs nekad neizmantošu šīs kompānijas pakalpojumus!Iesaku citiem uzmanīties un nepaļauties.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta žanna 07.01.2018

Uzņēmuma Flybus pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

ž

S SudzibaFLY 31.07.2015

Man arī tā bija, bet es biju jau ārzemēs un bija doma braukt atpakaļ uz Rīgu ar viņiem (bija savienots reiss ar manu ielidošanu). Un viņi vienkārši atcēla reisu. Dēl viņiem man nācās pus dienu meklēt i-net kafejnīcu, kura tur bija retums (bijām uz salas), meklēt viesnīcu Kauņā un jaunu autobusu meklēt. Jauni izdevumi utt. Pateicu, lai atgriež naudu (es pirku 2 biļetes sev un draudzenei) atgrieza par vienu. Zvanu prasu, kāpēc tikai par 1 atgrieza, bet viņi vēl pasaka, vaitad vajadzēja arī par otru? viņi redz domāja, ka jāatgriež otram cilvēkam uz kontu, kaut gan viņi nemaz nezvanīja viņai un neprasīja konta nr. Kur tad viņi taisījās to naudu atgriezt :D nekad neizmantošu viņu pakalpojumus un nevienam arī neiesaku. Sākumā gribējam braukt arī pa taisno uz lidostu, bet labi, ka neriskējām un braucām ar drošāku kompāniju. Kad bijām Kauņas viesnīcā, viņi vakarā piezvanīja un paprasīja - Jūs jau Rīgā? diez ar ko mēs varējam tikt uz Rīgu!!! neviena autobusa nebija ar ko tikt!

ž žanna 31.07.2015

Jā, un atbildēja, reisu atceļam jo nenovācās 5 cilvēki. Vai kompānija nekādus riskus neuzņemas? Kā es pērkot, un rēķinoties ar viņiem varu zināt cik biļetes nopirks? Ja man pirmdien jābūt darbā, bet biju rēkinajusies izmantot pedejo afvalinajuma dienu, tad tagad drudžaini zvanot un meklējot pazaudeju 2, jo pēdējo ko varēju izmantot pilnībā, nevaru ziamntot, jo tagad jābrauc uznlietuvu no rita, kad ir reiss, 2 dienu atpūfa, kas bija rezervēta viesu namā un apmaksāta vnk nojūk, nekompitentas kompānijas dēl...

S SudzibaFLY 31.07.2015

Pie mums Kauņas lidostā pienāca viens vīrietis (viņš brauca ar mums no Rīgas uz Kauņu), kurš par atcelto reisu uzzināja tikai tad, kad ielidoja Kauņā un tika pie i-neta.
Viņi laikam iedomājas, ka ir pilns brīvu autobusu, kas visu laiku braukā uz Rīgu. Bet tā diemžēl nav. Diez ko darīt tiem cilvēkiem, kam tālāk ir lidojums no Rīgas un viņš netiek tālāk par Lt un otrādi un ir savienots reiss? Bezatbildīga kompānija!

B baiba25 31.07.2015

Izmantoju Flybus pakalpojumus regulāri. Vienmēr visi reisi notiek, vienmēr laikā. Šoferi ir atsaucīgi un laipni. Kompānija strādā ļoti profesionāli. Ja ir kaut-kādas problēmas, tad flybus pārstāvji zvana un tos risinam. Izskatās, ka Žanna vispār ceļo pirmo reizi savā mužā, jo ar visu ir neapmierināta. Uz Lietuvu ir regulāra satiksme, kā var būt, ka visas biļetes ir izpirktas? Vienkārši lābāk ir jāmeklē. Pati izmantoju un izmantošu un iesaku arī visiem izmantot flybus pakalpojumus. Bet ar dzīvi neapmierinātie cilvēki vienmēr būs.