Fjodors Ritikovs - Nav uzticams

Uzmanieties no Fjodors Ritikovs, diezgan legendars cilveks, nu ari man sanakushi darijumi ar sho cilveku kuros nesmu sanjemis solito.

Paslaik nodarbojas ar motociklu/cafe racer motociklu sagadi un kkadu tuningu. Kaut kas tads. Ir dzirdets ka mashinas ari piegada.

Visu laiku melo, problemas ar vinju ari citiem cilvekiem.

Life_is_life 17.10.2018

Bilde

Life_is_life 17.10.2018

Info foruma https://forums.vwgolfklubs.lv/viewtopic.php?t=28812

M Marka2 21.10.2018

M Marka2 21.10.2018

Kapec pazuda visi komentari ar gadijumiem par so zuliku par vairakiem gadiem? atceros, ka loti daudz kas bija

Life_is_life 27.10.2020

Lauki @ Juras iela 111 Engure, LV-3113

E Emili35 04.04.2024

Klibais ķēms dzīvo Olaines nov.Kalmes,Kalmes 4 ar blēdi Allu Pavlovu,savu viltojumu.TUR glabājas visas zādzības,piesavinātās lietas!Tās bloķē Olainas zemiskā,resnā policiste Ksenija Kudlajeva!Viņi pārceļas uz a. līzingā 5 Golf MA 3233. Tālruņa numurs mainās no bailēm katru dienu.

S Say Yes To Life 22.04.2023

Utt

G G P 19.10.2023

2023.gada septembrī RF tiesa piesprieda īslaicīgu brīvības atņemšanu un zaudējumu kompensēšanu. Krimināllieta bija par motocikla piesavināšanos.

GS

E Emili35 19.03.2024

fedja ritikov-kam interese ta omeba-rakstat pm.