www.sudzibas.lv Fix Price Parodija par veikalu

Fix price - Parodija par veikalu

Gribu informēt par nepatīkamo situāciju, kāda man radās, ieejot fixprice veikalā. Kas atrodas lielveikalā "sāga". Pirmkārt jau jāsaka, ka sajūta tur ir kā valsts valstī, jo jau pa gabalu var dzirdēt skaļo kasieru un apsarga sabļaustīšanos savā starpā krievu valodā. Centos to pieciest un ātri ieiet paņemt pāris lietas un doties prom. Bet tad man no muguras pavēles formā lauzītā latviešu valodā atskanēja - groziņu paņemiet! Kā lūdzu? Kāpēc man jāņem groziņu un jāriskē ar iespējamiem baciļiem, ja varu visu nopirkt, neizmantojot grozu? Tad vēl piemetās klāt apsargs, kurš arī bubināja visu laiku par groziņu tēmu, kamēr es vēl biju veikalā. Paņēmu gan to grozu, bet man pārgāja jebkāda vēlme iepirkties. Ejot ārā tur nav arī vieta, kur groziņu nolikt. To paķēra kasiere, apgrābstīja ar savām rokām un nolika atkal grozu kaudzē, kuru ņems nākošais veikala apmeklētājs. Beigās vēl izteikšu neizpratni, kā tāda parodija par veikalu vispār varējusi nonākt līdz iespējai atrasties solīdā lielveikalā "sāga"!

I Ivars Pless 03.12.2020
loti rupjs un valsts valodu nezinoss apsargs sergejs

loti rupjs valsts valodu nezinoss vai ari negrib zinat,apsargs varda sergejs

B baltmaize 03.12.2020

Labāk vispār ārā no mājas nelien, jebkur ir baciļi

Vagons Komā 03.12.2020

Bet 👑?

R RXX 04.12.2020

Jums nu gan ir vāja nervu sistēma, ja par tādām mulkībām jāraksta sūdzība. Līgucei vajag psihologu.

G gadalaiks 04.12.2020

Kāda jums daļa kādā valodā savā starpā runā darbinieki brīdī, kad jūs neapkalpo? Kad jums pievērsās uzrunāja taču latviski!

UN groziņu politiku nosaka veikals nevis darbinieki - ja jums tas nepatīk, vnk neiepērcieties tur.