First Dacha naktsklubs/ Club First - Apsardze

Pēdējā reize, kad šajā klubā speršanu savu kāju. Viss sākās ar to, ka ar draudzeni izlēmām sestdienas vakarā aizbraukt uz first dacha, kādu laiku tur pabūstot draudzene vēlējās uzsmēķēt. Es, kā nesmēķētāja, vienkārši sastādīju kompāniju un blakus ar viņu stāvēju. Pienāca apsargs, kas mums aizrādīja rupjā veidā, ka šeit nedrīkst smēķēt, draudzene pēc tā prasīja vai ir kāda zīme tam, jo daudzi šeit ir pīpejuši. Pēc tā, saņēmām rindu vārdus, lai mums būtu jātinas prom, pēc kā apsargs paņēma draudzenes cigareti, nodzēsa pret manu somu un uzlēja dzērienu uz mana kažoka. Vēlos piebilst, ka es esmu 20 gadus veca meitene un biju uz papēža kurpēm. Kad tika sabojāta mana manta, es, protams, pēc tā prasīju apsargam ar kādām tiesībām tiek aizskarta mana manta, pēc kā es tiku noignorēta un jau pats apsargs sāka izsaukt citus apsargus, kas ļoti “piedoenīgi” uz manis kliedza un lamājās. Beigu beigās kad es pieprasīju lai izsauc kādu, kas ir atbildīgs par šo apsardzes “kvalitatīvo” darbu man lika pamest klubu, kur es nepiekritu jo vēlējos apspriest ar kādu savu sabojāto mantu. Līdz ar to, atnāca trīs budiga veida vīrieši un mani ar spēku izveda cauri visam klubam.
Mīļie, pirms pieņemat darbā kādu noskaidrojiet kāds ir cilvēka psihiskais stāvoklis! Nevienam neiesaku vairs doties uz šo klubu!

Kolta 16.07.2018

Vasarā kažoks?

A AnnaPanna 16.07.2018

Tiešām,kāpēc vasarā jāģērbj kažoks?

S suudziba 17.07.2018

Sestdienas vakarā nebija pie +30 grādiem, sāksim ar to, bija vēss vakars. +, tas bija īstais kažoks un ja dažs labs nezina, tad īstajā kažokā nav karstums, bet gan neīstā kažokā ir karstums :)

A AnnaPanna 27.07.2018

Nu,tajā sestdienas vakarā gan bija ļoti karsti,nakts bija sutīga. Tad sanāk,ka kažoku vasaras laikā uzvilkti tikai tāpēc,lai pazīmētos,ka Tev tāds ir :)

L laimers 16.07.2018

Sestdienas vakarā bija tuvu +30 grādiem, laba apģērba izvēle.

Sigita Bronze 16.07.2018

paskaidroju priekš vīriešiem - tas ir mākslīgais jeb humpalu kažoks par 5 euro, ja vasarā viņā nav karsti. Īstā (500+ euro) kažokā pat 15 grādos ir karsti.

L Līga 17.07.2018

Man tikai viens jautājums. Kāpēc bija tik svarīgi pieminēt,ka biji uz augstpapēžu kurpēm? :D

S suudziba 17.07.2018

Tāpēc, ka es neuzskatu, ka meiteni uz papēžu kurpēm ir jāizved trīs būdīgiem vīriešiem itkā man būtu tāds spēks kā visi trīs vīrieši