www.sudzibas.lv Autospot Krāpšana, avansa neatmaksa

AtrisinātaAutospot - Krāpšana, avansa neatmaksa

Placī darbojās divi uzņēmumi gan šis, gan SIA "Autospot", tālruņi 25647588. 29124513.
Situācija sekojoša. Atnākot uz placi tika pieskatīts vw toureg. Tā kā līzings bija apstiprināts gribējām ņemt uzreiz. Bet pārdevējs pateica, ka dokumenti nav vēl atnākuši no vācijas, ka tie ir jāuzgaida vēl nedēļu. Ka mūsu auto paņems par labu cenu, kā arī labāk līzingu ņemt caur viņiem dos mazākus procentus. Atnākot pēc 4 dienām. Dokumenti vēl nebija saņemti un plača pārdevējs teica, ka ja ne šodien, tad rīt dokumenti būs un lai viņam iemaksāju 100 eur avansu, drošības naudu, lai šo mašīnu rezervēju. Šādi ar dokumentiem mūs čakarēja 2 nedēļas, dienā, kad izdomājām braukt pirkt auto, jo dokumenti bija atnākuši. Šie placī pasaka, lai pats meklēju līzinga kompāniju atkārtoti, kā arī mūsu mašīnu novērtēja par smieklīgu naudu, citos plačos piedāvāja par 20-30% vairāk nekā šie.
Kad vēlējos atgriezt iemaksāto depozītu, jo 3 nedēļu čakarēšana mums vienkārši pieriebās, kā arī attieksme. Gribējām atgriezt atmaksāto naudu. Šie pasaka ka ja mašīnu nepaņēmām, paši jau to notirgojuši naudu nedabūsim. Kaut gan ir plača īpašnieka vai kas viņš tur ir parakstījās par naudas pieņemšanu. Šeit jau iet principa jautājums. Griezīšos tiesā ja šodien, rīt naudu neatgriezīs!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Jonsons Babys 06.06.2018

Nauda atgriezta, pretenziju nav!