www.sudzibas.lv First Auto Kārtējā krāpšana ar pārdotu, pieķīlētu, krāsotu un sistu mašīnu

First Auto - Kārtējā krāpšana ar pārdotu, pieķīlētu, krāsotu un sistu mašīnu

Tātad ilgi domāju par šo sūdzību, bet beigas, kad ar katru jauku mēnesi līda ārā visādas problēmas nolēmu neklusēt!
Pie šiem atsaucīgajiem čaļiem iegādājos a4 b8 2.0tdi apmēram 2 gadus atpakaļ liekas jau sen, bet pa šiem diviem gadiem nobraucis esmu tikai 30k jo ir ka izejamā mašīna kā teikt svētdienas auto, jau pec pirmajiem nenobrauktiem 10k sākas un atklājas problēmas, pirmais ko sapratu ka mašīna ir sista un krāsota ir visa pilnīgi pa perimetru un nekvalitatīvi (kas tika viņiem arī teikts un rādīts, ko saņēmu lai lieku kasko un nopulēju) , labi, tālāk mašīnu sāka purināt braucot pa pilsētu, īsti nemācēšu teikt, bet vien vārdu sakot pie vainas bija iekšējā pusas un ne tik vien tā bēda iekšējās pusas brīvkustība bija iekšā kārba ne pusasi tas man izmaksāja jau 500€. Labi es sazvanījos ar pārdevēju viņš uzklausīja, ka kompensāciju viņš iedeva diskus, oky tas ir 200€ vertiba, vienīgais ko visu laiku no viņa dzirdēju lai liekot uz kasko, kasko ko man tas kasko labos šis visas nepilnības? Un ar to viss nebeidzas... Tālāk sāka mašīnu purināt uzsākot, konstatējot vainu, beigts ir gan spararats, gan sajūgs, kas jau parādījās pirmajos 2menesos pēc iegādes. Tur pretī pārdevējs noliedza kad tā nevar būt kad viss ir kārtībā un viss ir pārbaudīts, bet tā nav. Līdz šim braucu ar purosu mašīnu jo nevaru norit to kamolu un samainīt jo tie ir vismaz 1000 €. Ar to ari nekas nebeidzas šofera pusē ceļot mašīnu pamanīju kad nav īsti kautkas ar slieksni valcēta daļa visa ir pavērusies, izrādās slieksnis ir metināts jauns/mainīts un protams sajūta tāda kad kkur garāža tas viss ķīlēts, sliekšņa sāna skata no priekšas var redzēt ka ir ari pārplīsusi metinājuma vieta un protams kā jau viss ir vaļā būs arī rūsa un tā ari ir un diezgan. Ar katru dienu atklājot un redzot jaunas nepilnības un problēmas man būtu tajā mašīna jāiegulda tāda summa par kādu es to auto iegādājos. 🙃 varētu uzskaitīt vēl daudz nepilnību, bet ieskatam jau būs Gana, lai pirms pirktu auto pie viņiem un ne tikai pie firstauto, kārtīgi visu pārbaudītu un iesaku izmantot krāsas biezuma tas ļoti noder, pārdzīvoju, kad man tad nebija tāds aperats kad šo mašīnu pirku, tad tagad es noteikti dzīvotu bez galvassāpēm vismaz par virsbūvi.
Nolēmu neklusēt, lai citi cilvēki neuzķeras uz skaistiem vārdiem kad viss ir ideāli un viss servisa ir pārbaudīts.
Pašam bijusi rūgta pieredze ar Rumbulu un cerēju kad nu Tukumā nebūs tāds ieberziens, kad šeit nebūs tādi puikas, bet nu lūk. Firstauto.lv sagādāja ļoti labu pirkumu. Paldies jums un kasko nevienu neglābs kā viņi to uzsvēra.