www.sudzibas.lv Ff Finance SIA Krāpšana, uz telefonu nevar sazvanit

Ff Finance SIA - Krāpšana, uz telefonu nevar sazvanit

Kads ir saskaries ar ff finance aizdevumu pret vekseli! Dada.lv iesniedzu sludinajunu ka mekleju kreditu 2000eiro! Uzrakstija no [slēpt]@gmail.com piedavajas ka var aizdot naudu! Jaatsuta vards uzvards, personas kods un telefons! Klat vel ni bankas par pedejiem cetriem menesiem izzina! Aizsutiju! Atsutija man e pasta vekseli... Jamaksajot 5eiro! Tiko naudu sanemsot ta dazu stundu laika busot aizdevums parskaitits! Protams ka aizdevuma nav jav gandriz nedelu! Telefona nummurs neatbild un uz e pastu ar vairs neatbild.

B

Kolta 17.05.2018

Domaju, ka pec kada laika jus sanemsiet cita veida vestuli!
Katra zina- gudri!

B Bujaaa 17.05.2018

Nemot vera vekseli tad vini nepilda savu apnemsanoa

B brunete1 17.05.2018

Ieteiktu Jums nākt ciemos pie viņiem :)

B brunete1 17.05.2018

Uzņēmumam ir VID administrēto nodokļu parādi, pirms skaitīt kādam naudu un sniegt personas datus, obligāti jāpārbauda vismaz Google

Dainis 18.05.2018

Jums smadzenes vajag ne aizdevumu :)

K Kiki26 23.05.2018

Man lidziga situacija, nu teksts tas pats protams..ssodien simto vestuli uzrakstiju, ka daudz apkraptu cilveku rakstis policija iesniegumu, uz ko man atbildeja- Raksties droshi sudzibu, kamer to izskatis menesi, tikmeer mes visus aizdevumus izmaksasim.

Nu adekvaata vispaar kompaanija?

R Raivis Drozds 29.05.2018

Labdien vai esat saņēmuši savu aizdevumu?