www.sudzibas.lv Ferdinand Photography Briesmīga fotosesija/neprofesionals fotogrāfs

Ferdinand Photography - Briesmīga fotosesija/neprofesionals fotogrāfs

Izvēlējos fotosesiju pa kuponiem mammai kā mazu dāvanu. iegāju tās fotostudijas mājaslapā un bildes, kuras bij tajā mājaslapā izvietotas likās nesliktas un uzlūdzu savu mammu uz to fotosesiju.

Rezultātā saņemot no fotosesijas bildes bij briesmīgas, neprofesionālas.
Tās pozas, kuras fotogrāfs lika stāvēt bij vienkarši briesmīgas pirkstiem bij jābut katram uz savu pusi, somu bij jākarina uz kaklu utt.... bildēts tika no apakšas pārsvarā , rokas brīžiem izskatijās neproporcionālas ķermenim milzīgas un galva maza.

Vienvārd sakot nekad tik briesmīgu savu mammu neesu redzējusi. Un pat pati neiegūstot fotogrāfa izglītību varu spriest ka tā fotografēt nevar un es pat labāk nofotogrāfētu. Izceļ visus trūkumus.

Par bīldēm kuras atrodas tā fotogrāfa mājaslapā, pēc fotosesijas, šaubos ka viņš tās ir bildējis.

Neiesaku griezties pie tā fotogrāfa, ja nevēlaties savu figūru redzēt kvadrātainu, rokas milzīgas un redzēt sevi 3x lielaku nekā esat :D

L lietotaja777 05.01.2014

Briesmīgi :D

S sjava 05.01.2014

Decembrī arī bijām uz fotosessiju fotostudijā Ferdinand Photography, kuponu uz kuru iegādājāmies portalā skidka.lv. Man ir pavisam cits priekštats, fotogrāfs ir ļoti profesionāls, piedāvāja daudz ideju kā labāk nobildēties, ļāva reālizēt savas idejas. Fotostudijā bija foršā gaisotne. Pēc apstrādes bildes ir ļoti kvalitatīvas, lai gan līdz apstrādei arī nevar īpaši piekasīties.
Lietotāja 777, man liekas, ja uzskatat, ka varat fotografēt labāk, par profesionālo fotogrāfu - Jums tā arī ir jādara, nevis "jānolīdzina" cilvēka prasmes un spējas, kurš ne pirmo gadu dara savu darbu.

Ausainītis 05.01.2014

777 attīstības pakāpe ir tāda, ka neviens attīstītājs to vienkārši neņem pretī.