www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava,apsargs Privatinformacijas izplatīšana

AtrisinātaFenikss Laimētava,apsargs - Privatinformacijas izplatīšana

Man ir pretenzijas,25.07.17,pulkst. Apmeram pec 1 nakti,jau ne pirmo reizi apsargs izplata privatinformaciju,manai paziņai,mans paziņa bija iegājis pajautājis vai es šodien esmu bijusi,bet apsargs izstāsta visu konkrēti cikos biju,cikos aizgāju,cik naudas ielādēju,cik naudas noņemu,un ar cik aizgāju,es uzskatu ka viņam Nav tiesības tā rīkoties,un kā ir pēc likuma!?iepriekš Paldies par Atbildi!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta viktorija perecs 26.07.2017

Man ir pretenzijas,no 25 uz 26.07.17,pulkst. Apmeram pec 1 nakti,apsargs,Feniksā,maskavas iela 259(c)jau ne pirmo reizi apsargs izplata privatinformaciju,manai paziņai,mans paziņa bija iegājis pajautājis vai es šodien esmu bijusi,bet apsargs izstāsta visu konkrēti cikos biju,cikos aizgāju,cik naudas ielādēju,cik naudas noņemu,un ar cik aizgāju,es uzskatu ka viņam Nav tiesības tā rīkoties,un kā ir pēc likuma!?iepriekš Paldies par Atbildi!

V viktorija perecs 26.07.2017

Feniks

Dainis 27.07.2017

Ja nemaldos tad katrā Fēniksā ir bukleti par azartspēļu atkarību, labāk paņemiet palasiet, nevis vainojat visus savās problēmās.

V viktorija perecs 27.07.2017

Kad gribesu tad panemsu,viss bija okey vineju,tikai kada velna pec citiem jastasta,ja bankas darbiniece butu ar tadu garu meli,un citiem teiktu eu paklau šis tiko 20 000 tukstošus noņema,vai tad tas ir normali,a vinai aiz stura pa galvu iedos...

D Dontkillmyvibe 27.07.2017

Negribi, lai kāds zin, ka spēlē, neej.
Vair arī feniksscasino intrnetā spēlēt.

E Edgpavl 27.07.2017

Nu apsargam gribas parunāties, savādāk stundām ilgi jāblandās apkārt un jāskatās uz aparātiem.

C critical thinker 28.07.2017

Viktorija, man mīla! es Jūs gaidu pie sevis. man ir divi maģistra grādi, labs darbs, mašīna, aizraujos ar lingvistiku.

C critical thinker 28.07.2017

sūdzība atrisināta, un tur ierakstīt pilnīgo to pašu. tas jāmāk :P