Fēnikss Laimētava - Slikts serviss

Saskāros ar nepatīkamu situāciju "Fēniksā", kas atrodas Jelgavā,Maras iela . Pēc laimesta pienāca apsardzes darbiniece "Oksana" un sāka prasīt tējas naudu no laimesta summas. Saprotu, ka tādas lietas notiek, bet vai tiešām apsargam ir tiesības nākt klāt un gandrīz vai izspiest laimesta daļu priekš sevis? Fēniksa vadībai vajadzētu pievērst tam uzmanību, jo neuzskatu šādu rīcību par normālu vērot kam nu izkritīs, lai nākt klāt un piespiest, lai dod daļu laimesta viņam.

13.02.2019

G

C Cilvēks16 13.02.2019

Diemžēl man arī bija gadījums, tiesa, tas nebija šogad, kad Feniksa biju laimējis 9000 eiro, kur 1500 eiro paņēma kā tējas naudu, diemžēl izrādās kad tādu summu nedrīkstēja izmaksāt skaidrā naudā. Līdz ar to, atlikušo laimesta daļu 7500 iemaksāju kontā, pēc tam papildus dabūju 1300 eiro maksāt soda naudu, jo nevarēju pamatot kur ir iegūta nauda, čeku par izmaksu arī neiedeva... Skumji, šādiem darbiniekiem viss nāks atpakaļ, viņas paņēma no manis naudu, bet es cietu vēl vairāk, būtu brīdinājuši, kad neiemaksajiet kontā, labi zinot, kad man bija vēl isic skolēna karte. Man viņas vietā būtu neērti apkrāpt citus. Galvenais kur var būt tik kāri uz naudu, vai tiešām tur strādā darbinieki par minimālo algu. Būtu šajā situācijā, naudu vai nu pārskaitījusi uz kontu, vai izskaidrojusi situāciju, parasti jau es pats biju iedevis tējas naudu labprātīgi, bet šoreiz bija teksts, kad ir iespēja šo naudu izmaksāt skaidrā naudā, bet mēs nonemsim komisiju 1500 eiro, kur arī tika melots. Protams, pēc 3 mēnešiem kad nācās man samaksāt soda naudu, atgūt 1500 eiro nebija iespējams, jo kameras darbojās 4 dienas.

RAMONA👀 14.02.2019

Ak, tu mūžs, kārtējais gudrais, kas par azartspēlēm sūdzas.

C Cilvēks16 14.02.2019

pirms 4 gadiem, arī pirms gada laimestus neaplika ar nodokli,šogad laimestus apliek ar nodokli, ja Jūs šogad iemaksājat laimestu pats kontā, pēc 4 dienām, kur nav iespējams pamatot naudas izcelsmi,tad papildus soda naudai, domāju,kad ir arī nodoklis, bet kopš šīs problēmas es vairs neapmeklēju spēļu zāles.