www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Ļoti slikta attieksme

Fēnikss Laimētava - Ļoti slikta attieksme

Labdien,
aizgāju uz spēļu zāli fēnikss Saldū. Tā kā skaidras naudas man nebija lūdzu iespēju izņemt skaidru naudu izmantojot POS termināli. Kad es to palūdzu, es saņēmu ļoti daudz pārmetumus (nepietiek skaidras naudas utt) savā virzienā ar jautājumu, vai viss skaidrs uz ko es uzreiz neatbildēju pēc kā man tika jau paceltā tonī pajautāts lai es atbildu vai esmu sapratis vai nē.

Viss formāts bija tāds. ka man bija jājūtas vainīgam, ka vispār es tur iegāju.
Uzskatu, ka darbiniecei Ivetai, kas tur strādā, tur nav ko meklēt. Nav pirmā reize, kad saņemu pārmetumus un necienīgu attieksmi no viņas puses.

J

Oļegs Zatlers 22.07.2017

Protams ka esi vainīgs, ko ievilkties tur kur normāli cilvēki kāju nesper?

J JNS 22.07.2017

Es gribu un eju un nav apspriežams, kas tur iet un kas neiet. Tā ir publiska izklaides vieta, kur es sagaidu normālu izturēšanos. Izskatās, ka viņi negrib lai cilvēki iet pie viņiem tērēt savu naudu.

Oļegs Zatlers 23.07.2017

Izklaides vieta? Par ko tu runā? Ēzelis...

D Dontkillmyvibe 22.07.2017

Nepietiek naudas ir pārmetums? Kasē miljoni nestāv un nauda drukāta uz vietas netiek. Ja zālē ir bijuši lielāki laimesti, ļoti iespējams, ka naudas nav. Un nebūs, kamēr tehniķi neatvedīs.

J JNS 22.07.2017

paga paga, to naudu man izsniedza bet bija jānoklausās lekcija. Kas viņi tādi ir, ka var man pārmest?

Viņi ar arī pieklājīgi atteikt.

P Pretenzija Pretenzija 25.07.2017

xa, xa,xa es par šiem komentiem! Nav ko narko līderu kortelī līst! :D
TĀ TEV VAJAG! Es tādus cilvēkus norakstu, kas slimo ar spēļu zālēm zālīti smēķē, lieto narkotikas un ienīstu alkoholiķus, vnk ienīstu, tie vairs nav cilvēki, bet staigājoši miroņi!

badzhoo 29.07.2017

Tieši tā, korteļu īpašnieki vai nu paši bandīti vai tādi viņus jumto. Šo zaņķu apmeklētāji ir bezrūpīgi un vieglprātīgi dīkdieņu bari kuriem šie tusiņi jau kļuvis par atkarību un dzīves veidu.

badzhoo 29.07.2017

Apbrīnoju cilvēku naivumu! Spēļu aparāts ieprogrammēts lai Jūs dārgie spēlmaņi aplaupītu un nestu peļņu savam īpašniekam. To ko jums vinnestos atmet ir pupu mizas. Patīk atbildes uz jautājumu par vinnēšānu un paspēlēšanu,...'nu tā pa nullēm'. Da beidziet vienreiz. Toties personīgi pazīstu fruktu kurš spēļu zālē savu 2-stāvu māju vieglprātīgi. Piedevām par šo stulbumu vēl sieva pameta. Otrs frukts, mans bijušais šefs, pamanījās apm. 5 tonnas uzņēmuma degvielas talonus ieķīlāt, pret aizdevumu lai varētu spēlēt. Kas par troksni uzņēmumā pēcāk bija! Pazīstu vairākus čomus kas ir atkarīgi no azartspēlēm un paši ir atzinušies, labāk to paspēlēto naudu būtu nolikuši nedienām. AZARTS slikta īpašība - IZPUTINA!