Fēnikss Laimētava - Lāčplēša iela

Iegāju fēniks Lāčplēša iela, iemetu iekša dvacaru, garām ejot apsargs no murmina zem deguna, ko tik maz šovakar met aparāta bomžis, ok izlikos to nedzirdīdams un maucu tālāk, izdomāju uzkurit sāku smēķēt, blakus sēdošā vecmāmiņa man saka ko pārmest, ok nodzesu cigu, ierāvu polsu devies pie kasieres skaidroties ko tā veca atļaujas savos 70, uz ko kasiere noraidoši nokratija galvu, un izteica piedāvājumu pēc mainās piedāvāt sexu pa 50 eiro bez gumijas, šausmīga iestāde nākošreiz metīšu automātiskajos tikai desmitnieku, jo apsargs galīgs nulaks, kasiere nav īpaši gudra, klienti piekasīgi pensionāri, izņemot Valteru kuru regulāri iedzeram un iedodam biete evor apsargam lai zin savu vietu sivēni!

03.08.2019

B Bоbolife55777 03.08.2019

Sory, viss tik atrisināts, kad apsargs piedāvāja sex pa 30 eur un vazelīnu uz ko es gan piekritu

N Noboby 03.08.2019

Esmu ļoti pārsteigts par to kā šāds indivīds, kurš izveidoja šo sūdzību, ir izdzīvojis pāri 18. Laikam Latvijā tiešām viss iespejams

R RXX 03.08.2019

Plaisas soc. un psih. aprūpes sistēmā visā krāšnumā :)

J Jānis Adijāns 03.08.2019

Zinot Fenikss personāla attieksmi pret klientiem by default (ir dažas vietas ar pozitīvu pieredzi gan) es sūdzību atķeksētu, kā pozitīvu tomēr, izlasot sūdzības tekstu, kvalitāti un stilu lieku negatīvu. Ja gribi sūdzēties par kāda uzņēmuma attieksmi, vispirms sāc ar sevi.

Joe Rogans👽 04.08.2019

Kuriozs ne sūdzība, paldies tev vecīt.

A aicis24 04.08.2019

Šis idiots te patstāvīgi izdomā šādus samurgotus stāstus.Laikam šādi viņš pašapmierinās.Skaidrs ir viens,ar galvu viņam nav īsti riktīgi.