Fēnikss Laimētava - Krāpšana

Iegāju ka parasti pagriezt automātiskos par 20 eiro, darba samaksāja prēmiju, iemetu bisku vairāk nekā parasti, kādus 110 eirikus, uzliku automātiskos, un agresīvais taksis, kas grieza manuāli uzvedas agresīvi, jūtu ka grib dot man biete, jo es biju uzlicis automātiskos, viņam nācās spaidīt pogas, ilgi nedomādams iedevu 2.50 apsargam lai man ir jumta, reāli lai mani nepiekauj, rezultātā, taksists man saka ko tā liets automātiskos, un es domādams ka man ir jumts, jo iedevu kukuli apsargam šis mani sargās, atbildēju taksistam lai iet griež baranku nevis uzdot man stulbus jautājumus, ok itka šis visu noprata ka mani sargā, es izgāju ārā uzkrīt zilas caines, ne paspējis uzkrīt, sajūtu sitienu lejasdaļā, kliedzu apsargam ko ne sargā mani, šis atbild ka bija pačurāt nevarējis iedot biete taksistam, feniksam būtu jādomā kādus mīkstos ņem darba, ka dauzās pie durvīm, labi ka nedabūju pa seju gg

B

B BK 29.07.2019

Ļoti steidzami, ej pie ārsta ārstēties. Tu esi slims cilvēks.

Sardele 31.07.2019

Pārbaudi galvu.