Fēnikss Laimētava - Krāpšana

Iegāju Aizkraukle fenikss iesildīties, izejot iekšā apsargs met vēsu skatienu, ne labdien ne sveiki, labs ir, ilgi nedomādams izlēmu iesildīties, sametu visos aparātos 1500 eiro, un uzgriezu automātisko, uzreiz baigais draugs apsargs, gan tā aita pie letes, labs ir domāju atmetisu pāris kapeikas lai pienes man kafiju, visi automāti ukrutiti, tikai viens izdeva ārā 2800,iznemu laimestu, apsargs noraidoši norādīja ka jāspēlē tālāk, uz ko izlēmu izmācīt alkatīgi ākstu, un ar kulaku iepisu pa sienu, uzreiz izsauc mentus dēļ skrambas siena, vai tiešām darba jāpieņem tādi trūkumcietēji, klientiem nav vietas vairs kur atslābināties.

21.06.2019

C critical thinker 21.06.2019

ar ko tu īsti lielies? naudu? (Tu esi gan sajaucis, 15 eur vietā esi uzrakstījis 1500) vai savu dūri?

K Klientamnavtaisnība 21.06.2019

Iziet iekšā? O_o