Fēnikss Laimētava - Krāpšana

Šo kantoru NEiesaku nevienam. Biju Daugavpilī 5dien un nesmu tik aukstus apīšus nekur redzejs, visi biezie rīdzinieki pārkarsina apīšus un arpus rigas auksti paliek. TAS NAV GODĪGI. Biju 5dien aizgajs ar normalu čujonu ka kkas kritīs, A NE KA. Sim kantoram tavu naudu atnemt ir kā man 5 pirkstus apmīzt. Nesaprotu ka valsts var atlaujt tadus krievu ka Nils Ušakovs ņemt darbā un apzagt cilvēkus ar nodokļiem bet tomēr ļaut Fenkai strādat bez ierobežojumiem. NETICAMI!

K kRista___ 02.05.2019

Ak kungs,ej taču ārstējies

RAMONA👀 02.05.2019

Kas ir AUKSTI APIŠI?

A Artūrs Dante 02.05.2019

pieļauju domu, ka auksti apīši varētu būt aparāti, kas neko nedod :)
Bet par šīm laimētavām varu teikt tikai vienu būs aitas būs cirpēji.
Un šīs laimētavas kā reiz ir automatizētas aitu cerpjamās mašīnas - aitiņas pašas nāk - pat nav rokā jāķer :))

AMB 03.05.2019

У автора явная игровая зависмость :))
Запомните уже, нету никаких подкруток, горячих аппаратов и прочее.
У нас в Латвии низкий % выплат, он установлен програмно, если, к примеру, в интернете играя в лицензионных слотах от Netent, Microgaming, EGT и прочих - в каждом написан % выплаты ( обычно это 92-98%, это значит с 100 евро, если вы сделаете 1 миллион спинов, у вас будет +- 92-98 евро, тоесть вы всё равно всегда в минусе ) , то в наших аппаратницах % выдачи 80-89%, чувствуете разницу?
Шанс выйграть в офлайне намного сложнее, чем в онлайн. А лучше вообще не играть, это всегда МИНУС деньги.

A Anita_ 07.08.2020

Es dzirdēju ka ja apītī iemet štuku euro uzreiz , tad viņš dodot ārā katru reizi, bet tas tā noslēpums starp mums...

A Arnis Vilmanis 02.12.2020

Neticiet Bonusiem ,tā VIŅI Čakarē mozgas . Veiksmi ,ja neticāt.