Fēnikss Laimētava - Big win

Fenikss laimetava jasaprot nedaudz savadak fenikss laime tu nekad! Fenikss "sauj" reizi menesi tikai lai noturet pedejos klientus... Ja jus domajat ka sauj tas ir riktigi laimesti tad jus maldaties.. Max win 200 eur.. Bet parastajas dienas ieliec cik gribi free games dabusi no 0 lidz max 50 eur. .50 eur tu dabusi tikai taja gadijuma ja tu ieliki ne mazak ka 50.. Respektivi ja tev ir 1000 eur lidz lai paspelet tad tavs vinnests bus 0 un tas ir tikai taja gadijuma ja tu laicigi to sapratisi un aiziesi no sa kantora... Feniksscasono online tiesi tas pats.. Ar reizinataju x6 un ar limkmi 0.20 eur par brivam 15 spelem sastadija 0.86 eur.. Tas ir limenis! Spriest jums pasiem.. Tas ir kopsavilkums pa vairak neka pusgadu:) ) )

I

I Ivlampij 17.03.2018

:D

D deivonnaa 17.03.2018

Es tieši to pašu domāju.Nav interesanti, kad vispār nav kāpumu. Gan jau apsīks ar laiku klientu loks.

Sigita Bronze 17.03.2018

Žēl, ka alkoholiķiem atsauces arī drīkst likt :)

Dainis 17.03.2018

Virsrakstu labāk nomainiet uz ''small brains'' un adresējiet viņu sev pašam, tad sūdzība būtu korektāka.

I Ivlampij 18.03.2018

Lai tik kko uzrakstit:D Tava domasanas elastiba ir tada pati ka tavs komentars;)

V VTTsgsh 20.03.2018

Скоро алкаши начнут жаловаться, что водку в магазинах продают и они уроды вынуждены пить ее!

B Bertrups Valdis 17.01.2019

velviens daunis kurš rakstīt nemāk, bet iet spēlēt kautkādus aparātus.. Vispār papēti par Latvījas Laimētuvēm.. Fēnikss ir ar lielāko apgrozījumu pagaidām un turpar uz astes sēž Olimpik kazino, takā ja tev nedod, nenozīmē, ka tur visus apiš, Vnk tev sejā var pateikt, ka tev nevajag naudu, kāda jēga, ja tu laimēsi 1000Eur un tos pašus nospelēsi tajā pašā aparātā,pat nemanot, ka esi laimējis.