www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Izdraza leńkī manu meitu

AtrisinātaFenikss - Izdraza leńkī manu meitu

Ir tāda lieta, ka man ir smadzeņu slimība un es spēlēju spēles. Reiz es nospēlēju dzīvokli un banka, nedomājot, ka kādam nevainīgajam tas var visu maksāt, to atņēma. Pēc kāda laika es pazaudēju darbu un vajadzēja naudu. Mana meita ir mēsls un nevar viegli atrast darbu, taču viņa sarakstījās ar vienu dzeltenu ezi. Reiz ezis viņu aizvilka uz leņķi un tur izdrāza. Tagad viņa ir arī pretīga un vīru sev nekad neatradīs. Nu vismaz leņķī viņa var nograuz visus čiekurus. Bet nu jūs esiet nelieši.

29.07.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Vagons Komā 09.09.2020

Ļoti skumji, vismaz sākumā, bet mums vajag sargât un rūpēties vienam par otru. Neĺaut krist izmisumā un pats galvenais - spēlēt ar mēru, tad nekas tâds nenotiks. Un es ceru, ka viņa atgriezķsies Rīgā un nopeldēsies Daugava, pasedes ilgi pirtī un atslābs no visam šausmăm.

put_in_high_low 29.07.2020

Gaidu katru jauno story ar nepacietību. Ir ko pārsūtīt draugiem.

M Maris Ziverts 30.07.2020

Nacalosj v kolxoze utro!