www.sudzibas.lv Fēniksa ceļojumi Sapurgāts ceļojums

Fēniksa ceļojumi - Sapurgāts ceļojums

Labdien. Ar ģimeni izvēlējamies braukt ceļojumā uz Grieķiju. Ar autobusu. Cilvēku 38. Lielais autobus no Daugavpils. Ļoti neērts, sēdekļus nevarēja grozīt un izvirzit uz āru, ka atrāk pabrauc slid nost. Šoferi gados. Uz ceļa neorientējas. Viesnīcā ieradāmies 05.00 nevis 22. Vai 21.00
no viesnīcas izvākties vajadzēja 08.00
pat bij zaļā tualete Transilvānijā. Zaļa nozīmē dabā. Iedomājaties ka nakts melnumā apstājas autobus izveļas 38 cilvēki kuri pie jūsu mājas dārzā nokārto dabiskās vajadzības. Suns rēja.
Respektīvi 03.00 pateica ka tualetes vairs nebūs, vainu izmantojiet vai nu gaidiet vismaz 100 km.
Braukuši bijām 3,5 h.
Vissaizraujošākais bij skaitīt km lidz viesnīcai.
No rīta pasaka jānobrauc 1600
vakarā pasaka 2500
nu pilnīgs murgs.
Viesnīcas blusainas. Uz zaļu rāpuļu ielenktas.
Izbaudījām 4 dienas pie jūras un tas ar bij vienīgais prieciņš mums.
Cik runājām ar citiem biedriem ekskursijās citi ar bij jau pārguruši braukt, jo 3 h uz priekšu un 3 h atpakaļ a ekskursija pati ir 30 min gara.
A pa to jāmaksā 45 eiro 1 cil.
Aizbrauc 08.30 no rīt. Pārbrauc 01.00 naktī.
Atkal maldās utt.
Šī kompānija izpurgā braucienu.
Lūdzu neiekrītiet.

La Lailailai 12.08.2019

Iespējams, ka pakalpojums bija neadekvāts un nepareizi sastādīts maršruts. Bet nu Jūsu rakstības stils un daudzās gramatiskās kļūdas liek domāt, ka parakstīt līgumu par šo pakalpojumu un maksājot naudu, neesat izlasījis maršrutu un sarēķinājis kilometrus. Nez vai kāds objekts vai pilsēta maršrutā parādījās brauciena laikā.

Ko KOTUSAKI 12.08.2019

Ar galvu jādomā pirms braukt ar autobusu ceļojumā tādu gabalu. Pa lēto nebūs nekāda komforta.

Li lienajekabsone71 02.09.2019

Pa 3 cil samaksājām 2000

Kolta 12.08.2019

Šoferi gados- ko jūs ar to domājāt?

Li lienajekabsone71 02.09.2019

60 gadi