Favorīts " Fortuna

Autoskola "Fortuna" ir tas pats, kas kādreiz "Favorīts". Tie paši cilvēki, tā pati firma, tikai jauns nosaukums. Sāku mācīties "Favorītā" 2002.gada aprīlī. Tiesības saņēmu 2002.gada septembra vidū. Skolas eksāmenu braukšanā noliku tikai no sestā piegājiena! Man skaidri un gaiši lika saprast, ka eksāmenu es nenolikšu tik ilgi, kamēr nebūšu savus 200Ls nomaksājusi par braukšanas nodarbībām. Līdz tiesību iegūšanai man tika nomainītas trīs dažādas mašīnas (viena tika nomainīta dienu pirms valsts eksāmena). Skolas braukšanas eksāmenu pieņem direktors Aleksandrs Vorobjovs. Tik pretīgu cilvēku es ilgi nebiju satikusi. Vidēji skolas braukšanas eksāmenu ir iespējams nolikt pie ceturtās reizes. Par katru likšanas reizi bija jāmaksā 6 Ls. Ja mēneša laikā neesi nolicis skolas braukšanas eksāmenu, tad maksā 12 Ls par līguma pagarināšanu.

S sas 01.10.2003

nu nezinu pagaidam macos un tulit bus esksamens pagaidam vis ir ok

I Iv 05.04.2004

Vo pervih. Ne gnatj!!Vo vtorih. Ja i vs moi druzja u4ilisj libo v fortune libo v favorite, i shkolnij prakticheskij ekzamen sdavali maksimum so vtorogo raza a gos. sootvetstvenno s pervogo libo, esli zaparivalisj na melo4ah, so vtorogo.V tretjih. Esli ne sdalA to nado podumatj na 4jom zaporolasj i togda uzhe perezdavatj! A ne srazu bezhatj na perezdachu dumaja chto esli zaplatila bolshe sdash bistreje. Nado koro4e srazu ne platoj bratj a umeniem!

M Marija 22.07.2004

Mans vīrs skolas eksāmenu Fortūnā nolika tikai no 4 reizes, bet CSDD nolika ar pirmo bez neviena punkta!

E e 18.12.2004

"Mans viirs":DDDDDDD heeeh baac paarsmieties var-varbuut tad lai arii tas viirs ko uzraxta nevis tu!Kaut kaads stulbums!

R r 18.12.2004

Pilniigi piekriitu teemas aizsaaceejai ka Fortuna ir meesls pilniigs un galiigs-vinji tikai kaash naudu!!!!!

K klients 20.02.2009

Jā, tā tiešām ir ka A. Vorobjova kungs ir maita

I internets 15.09.2013

Skola reāli pretīga, saprazdams, ka šai skolai nepietiks naudas aizgāju uz Vanagu un tiesības noliku ar pirmo reizi!

Nevienam neiesaku ne Fortūnu ne Favorītu - vienalga kā viņi sevi pārsauc.