www.sudzibas.lv Favorit " VUK Ne pokupajte toy-terjerov u Jani Zariņi,pitomnik VUK

Favorit " VUK - Ne pokupajte toy-terjerov u Jani Zariņi,pitomnik VUK

Favorit I Jana ZARIŅA negodjaji kakih esčo poiskatj nado!!! Ljudi, ne pokupajte u Zariņi toj-terjerov !!! Budet kak u menja s rodoslovnoj sčenok razmerov XXXXL i vesom boleje 5 kg.Tak nado že bitj nastoljko nagloj, što ona k sebe domoj v Inčukalns, tipo v pitomnik, priglašajet za sčenkom, mamu s papoj pokazivajet, denjužki strižot, a potom virastaet neponjatno što gigantskih razmerov s nestojačimi ušami, u kogo ot toj-terjera toljko gladkaja šerstj !!! Vozmusčeniju net predela!!! Ne povtorjajte moih ošibok ! A v Favorite rodoslovnuju poddelali, denjužki za nejo vzjali, a za členstvo v klube net.I toljko teperj, kogda sčenku 8 mes.ja ponimaju počemu! Začem im v klube dvornjažka ?

N

Mamma 26.06.2010

Beinarta meitai ir nesen uzradies amerikāņu buldodziņš. Sargā klīniku lai neapzog bomži un narkomāni. Patiešām padoms tika prasīts Janai kā buldogu pazinējai . Tika saņemts ieteikums pirkt no Kristīnes Pat tika sarunāts konkrēts kucēns. Tāpēc laikam Jana domā ka tas ir Safohouse kucēns. Nē Jana, nē Kristīne tas nav jūsu am. buldodziņs. Nevienam citam te nekad nav bijis amerikānis. Klīnikas darbiniekiem nav tiesību izplatīt informāciju par saviem klientiem, tāpēc varu apgalvot ka visa šī jezga ir no pirksta izzīsta.

K Kristīne 28.06.2010

Paldies par skaidrojumu- pārpratums atrisināts!

N Nesaprotu! 30.06.2010

Jana, ja jau tavi suņi ir pensijas vecuma, tad kāpēc pēdējā gada laikā vēl joprojām ir cilvēki, kas no tevis pērk tojus???

E Elīna 05.07.2010

Gribu piebilst, ka klubs "Safohouse" jau arī nav tik nevainīgs. Pati pirku sev buldodzēnu no turienes. Māte Sternduko Norabella from Safohouse, tēvs God Bless Rodrigo Glam Shaym, manai mīlulei jau 6 mēnešu vecumā ārsts nodiagnosticēja iedzimta gūžas displāzija. Vecākiem nav veikts displāzijas tests. Veicām operāciju- 200Ls, dodam zāles, kas dienā izmaksā nedaudz zem 2Ls, nemaz nerunājot par morālajām sāpēs, ko man nācies piedzīvot. Tā kā cilvēki esiet uzmanīgi, iegādājoties sev kucēnus no šī kluba!

A Anzhelika 09.09.2010

Я покупала у неё той-терьера. По поводу внешности ничего ссказать не могу, но он чуть не умер из-за прививок которые она ему сделала. Мой ветеринар подтвердил это. Я потратила более 100 лат на его лечения. Ему сейчас 2 года и переодически. раз в полгода с ним что то случается, очень болезненный тойчикб но не смотря не на что на другого никогда не променяю

J Joker 25.10.2010

Nu nezinu, cien.Zariņas k-dze cik nu jūs te patiesību rakstāt! Pilnīgi neitrāli varu teikt, ka mani draugi pirms gadiem četriem pirka no jums haskija meiteni (Jūrmalā, tika pat parāditi it kā vecāki, u.tt.) . Tik iebiedētu dzīvnieku pirmo reizi redzējām. Paldies dievam, ka mani draugi ar ļoti rūpīgu darbu šim sunim nervu sistēmu saveda kārtībā. Bet 100 punkti uzskatām, ka šis suns ir ievests no kaut kurienesm kaut kādā kastē, jo pie NORMĀLA audzētāja tādas nervu traumas nav iespējams iegūt.
Vispār nesaprotu - cik tad šai kundzei to suņu ir? Ko tik nepārdod, haskus, toj terjerus, JRT, - nui visu kam ir pieprasījums. Rūpnīca kaut kāda vai? Es tomēr gribētu, lai mans kucēns tiktu audzēts individuālos apstākoļos, nevis konveijerā! Un domāju, ka nav dūmu bez uguns - ja jau ir sūdzības, tad jau ne bez pamata.

B baiba 04.11.2010

sveiki es pie Janas Zarinas pirku toj terjerus un tiesam vini ir loti mazi un smuki gan puisitis gan meitenite un Jana ari vienmer sniedz padomus

E Edīte 19.11.2010

Tagad pie apvāršņa parādijušās arī akitas!!

K Kristine 21.11.2010

Arī es pie Janas esmu sev iegādājusies suņuku- kucīte. Suņuku atradu caur sludinājumu. Tai laikā man pat prātā neienāca ka ir jāpārliecinās cik labs vai slikts ir audzētājs no kā pērc, kādi ir suņuka vecāki utt. Kad aizbraucām skatīties, suņuks bija tik mīļš, komunikabls un smukiņš ka vienkārši iepatikās. Jana parādīja mana suņuka tēvu, par māti un viņas izmēriem bija tikai mutisks apraksts. Bet tai laikā man pat prātā neienāca (kā jau teici biju absolūti neizglītota par šīm šķirnēm) ka toyi var būt lielāki nekā biju redzējusi.
Suņuks auga, ausis ātri stāvēja, nevajadzēja ne līmēt ne kā savādāk izrīkot, vesels, dzīvespriecīgs, ar ārkārkārtīgi skaistu spalvu un krāsu, pareizu eksterjeru. Bet tad sākās mūsu emocionālie murgi- pirmā pastaiga ārā. Citu toju saimnieki nāca klāt un prasīja kas esam, no kā pirkām. Kad uzzināja ka no Janas, sāka drausmu lietas stāstīt, sāka teikt ka tas ko esmu ārā izvedusi ir pinčers nevis toys, esmu nopirkusi "teļu", iespējams ka klāt ir vesela kaudze ar veselības problēmām utt.
Par cik bijām iestājušās arī klubā, uzreiz pieteicos uz izstādi- sakrita tā ka tiesnesi bija Jana, saņemtais vērtējums bija 3 vieta. Bet nelikos mierā gāju uz citām izstādēm, kurās tiesnesis nebija Jana- un tavu brīnumu- vērtējums 1 vieta, teicams apraksts, un tas viss neskatoties uz to ka cm ziņā meitene ir pēc standarta, bet kg. ziņā ir teju vai pie 5 kg. Visvairāk mani pārsteidza tiesneses piebilde (tiesnese no Zviedrijas) ka šādam ir jāizskatās krievu toy terjeram- nevis super mini, kuram gandrīz vienmēr komplektā ar mazo izmēru līdzi nāk dažādas veselības problēmas, mūždien uzmests kūkums, bailīgums utt.
Tākā cienītie forumieši- neticu ka Jana ir viens šausmu un melu iemiesojums, ka viss ko viņa dara ir tikai lai piekrāptu mūs pircējus. Es redzēju tēvu, kurš bija maziņš, uzzināju kas ir mana suņa mamma un izmērā viņa ir normāla (nemilzīga) bet mas suņuks par laimi vai nelaimi ir sanācis drukns. Tāpēc- mans ieteikums jāpērk kucēns sākot ar 5 mēn. vesumu un tad jau būs skaidri redzams vai izaugs milzenis vai būs mini, un tad nenāksies vainot audzētāju, jo - viņi tak tos suņus ar rokām netaisa :)
Un vēl- ja mēs iegādājamies sev četrkājainu draugu, tad pats svarīgākais lai viņš ir vesels, nevis lai ir mini. Tāpat vēlos piebilst noteiktā kucēna cena arī ir labs rādītājs kāda auguma tad viņš būs.

B baiba 23.11.2010

nu ja ka cena galvena jo nevar jau gribet
par 100.ls mini suniti un lielie jau izaug tik taupitajiem!!!
nu ta vai ta es ieteiktu visiem pirkt pie Janas sunisus tie ir superigi un mazini un tas kas te ir sarakstits tas visas ir mulkibas suni parasti noperk tadu kadu velies ja perkot sak savas mulkibas un stulbibam tad ta ir .ja suni perc no sirds tad ari vins bus tad kadu velies mazins vesals utt.vai otradi es vispar saubos kad kads pirms suna iegades lasa sis mulkibas piemeram es to nedariju mani pat neuztrauca ne potes ciltsraksti ne sunu vecaki es kad savus ieraudziju sapratu ka tie ir mani sunisi un izauga ari tadi kadus gribeju .

I Inese 12.08.2011

Мы покупали тойку у Зарини и все ок! Отличная собака, маленькая и красивая! Так что не надо всех собак из ВУК под одну гребенку! Я сейчас вторую собаку хочу купить и буду брать только у нее!!!

T Tatianka 07.04.2015

Была я у этой дамы. Смотрела чихуашек. Обхаживала меня мастерски. Но я перед покупкой много книг прочитала, включая стандарт породы. И развести меня не удалось ей. Собаки метисы. Суки рожают каждую течку. Доки липовые. Никогда собак там не берите.

I ilzebutkina 29.09.2015

Pilnīgs sviests! Es pirms 5 gadiem tur pirku krievu toja kucīti, kas pēcāk izstādēs guva pirmās vietas un vel līdz šim ir atbolstoša svaram, šķirnīga un ļoti veselīga!

I ilzebutkina 29.09.2015

Pie Ūdres pirku ķiršu ielā. Suns super!!!