www.sudzibas.lv Fans Prosport Brāķēta prece,šausmīgs serviss

Fans.lv - Brāķēta prece,šausmīgs serviss

Tirgo brāķētas preces,atbaidošs serviss.Neiesaku iepirkties.
Nopirku pie viņiem velosipēdu,maksāja vairāk par 1000,-eiro,tas vēl ar atlaidi,pirms pārdošanas viss tika pārbaudīts,no pārdevēja puses,pilnībā viņiem uzticējos.
Bet,pēc nedēļas piefiksēju,ka priekšējais rotors traucē brīvai rata kustībai,aizbraucu lai noregulē.Regulēja diezgan ilgi,itkā saregulēja,bet izrādijās ka tomēr ne līdz galam,viennozīmīgi ka nemācēšanas vai drīzāk negribēšanas dēļ.
Aizbraucu nākamajā dienā,bet tiku laipni atšūts,jo tam kas regulēja bija brīvdiena.Aizbraucu uz otru viņu veikalu,paņēma regulēt,bet izskatījās nākamā dienā,ka īstenība nekas nav darīts,bet teica ka viss esot kārtība.Visām no šīm reizēm prasiju,vai nav priekšējā riepa astotniekā,nē un nē apgalvoja abos veikalos,bet bija acīm redzams ka jā,negribēja mainīt drīzāk pēc garantijas.
Īsāk sakot,aizbraucu uz citu plaši pazīstamu veloveikalu,kur man visu salaboja,izrādijās ka aizmugures pārslēdzējs arī bija saliekts.Riepu nomainiju par savu naudu,jo apmeklēt FANS.lv veikalus vairs negribu,zudusi uz visiem laikiem ticība viņiem.
Izsecināt var tikai vienu,FANS.lv darbinieku kvalifikācija ir viszemākā līmenī,lielākā daļa viņu pārdevēju ļoti rupji un augstprātīgi izturas pret klientiem.
Ejiet lūdzu ar līkumu apkārt šim veikalam visā Latvija.

F Fana fanotājs 29.03.2017

Tikko atsaucas tā fans veikala vaditajs un manām žēlabām,neko citu jau negaidiju,pats pie visa esmu vainīgs,ka viņa puišeļi nevar un nemāk savest velo kārtība.

R Rihards 12.05.2017

Varu pievienoties sakarā ar negatīvo pieredzi veikalos FANS - konkrēti tas pārdevējs ar kuru gadījās tikties mēģināja pārdot velo ar rāmi stipri par lielu manam augumam,pārdošanas pēc. Otram velo kuru nopirku mājās konstatēju,ka pedālis nav līdz galam pieskrūvēts, pārslēdzoties no kasetes šad tad krakšķ (ķēdi saeļļoju - jauns velo). Jūs ko, pa taisno no kastes uz letes lieciet savas preces? Paši vēl pirms kāda laika skandināja, ka internetā nevajag pirkt, jo velo var nebūt līdz galam saskrūvēts, saregulēts u.t.t., bet dzīvē pierādās ka veikals ne ar ko nav labāki.Ja meklējiet CUBE, izdevīgāk būs pirkt no 1a vai pasūtīt no bike-discount.