AtrisinātaEZ Transport - Algu nemaksā

Tātad ir tāda lieta ka tur nostrādāju neilgu laiku.
Nesamaksāja man algu kas bija pienācis vismaz par pēdējo nedēļu. Algas maksā 2x mēnesī. Mašīnas pēdējie mēsli jūk un brūk kur brauc un pašam liek viņas taisīt. Tāpat arī klienti kas pasūta pie viņiem kravas piemēram klients grib 16 kubus smilti mums jāved 15 pat ir bijis 14 un reāli cilvēki tiek apčakarēti un liek melot cilvēkam to ka tur tiešām ir 16 kubi smilts. Reāli cilvēki uzmanāties kas pasūta pie viņiem kautko, piečakarēs kā mazu ezi. Ja pat mašīnai kautkas saplīst vaino pašu šoferi un no algas ņem nost un rupji lamā. Tā nau laba vieta kur iet strādāt. Abi divi liek strādāt pa melno pārkāpjot noteikumus ar tahogrāfu bet par to at nepiemaksā, pat ja pateiksi ka nestrādāsi pa melno no algas atvilks nost.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta dumass321 02.10.2020

Labdien.
Vēlos lai šī sūdzība tiktu izdzēsta jo esmu kļūdījies, un šo uzrakstīju aiz dusmām. Viss ir kārtībā.
Paldies.

D

Perons skaidrā 02.10.2020

Painformē apčakarētos klientus.

ē ērglis99 02.10.2020

Nu, ko? Tev piedraudēja kompānija? Neticu, ka aiz dusmam var sarakstīt muļķības. Taisnību ir jāceļ gaisma!

D dumass321 03.10.2020

Viss normāli vecīt. Nekāda gaisam nau jāceļ. ;)
Tas arī bija no dusmām.

Perons skaidrā 02.10.2020

Vai vēl viens kuru tur gūstā un liek rakstīt internetā atvainošanos? Dod ziņu, savākšu caļus un brauksim glābt!

W waka 05.10.2020

Nez par ko tad bija tās dusmas. Ja jau kļūdījies?