Extra Pizza - Attieksme

Nestrādā savu darba laiku. Ja darba laiks ir līdz 23:00 tad es domāju, ka 22:45 būtu vēl jātiek iekšā, nevis tā, ka durvis jau aizslēgtas, un klauvējot pie durvīm tiek izsaukta apsardze "Evor", kas atbalsta to, ka meitenes aizslēgušas veikalu ātrāk nekā rakstīts uz durvīm. Tā jau ir slikta attieksme pret klientiem.

T Tenis 27.12.2012

Vai Tev stundu pirms pusnakts šitāds draņķis būtu jāēd? Ej mājās un uzvāri zupu, ja apetīte tiešām neļauj gulēt.

donna b 28.12.2012

Hmmm. Bet ja visas pizzas uz to laiku ir beigušas, un ko Tu darīt tur? Vāvuļotu šeit, ko redz pizzeria Tev nepiedāva plkst. 22:45 10 pizzas šķirnu izvēli? Varu arī saprast, kāpeč jau ir ciet. Tiešām, ap šo laiku un arī Kurzemes prospektā vēl strāda McDonalds, tur dabūsihamburgeru.