www.sudzibas.lv Exprosoft SIA Man neizturēja nervi

Exprosoft SIA - Man neizturēja nervi

Sveicināti! Gribu tikai pabrīdināt cilvēkus neuzraujaties uz šī cilvēka Skaistajām runām ko tik viņš nesola bet ar darbiem stingri pieklibo. Un pūš miglu acīs visu laiku. Es brīnos kā viņš pa naktīm var pagulēt un savos melos neapmaldās. Es par šo uzņēmumu varētu veselu romānu uzrakstīt ko piedzīvoju gada laikā. Vienu varu pateikt negodprātīgs uzņēmējs. Turieties pa gabalu no tāda. Gadu cēla koka karkasa māju 96 m2 un tā arī neuzcēla jo man neizturēja nervi un patriecu viņu.

D

J Juris Jurans 30.08.2019

Šodien biju iebraucis pie sava drauga Mērsragā,kur šī firma būvēja viņam mājiņu-šausmas-zem katras kritikas.Kvalitāte-nekāda,pabeigts,iespejams tiks tuvāko gadu laikā,Visos stūros lien ārā nepabeigti darbi.
Nekad neiesaistieties ar šo firmu,neļaujiet Pāvelam,-kas skaitās īpasnieks ,aizsmērēt sev acis.

A Aigars Zigis 26.10.2019

Arī es esmu ieberzies ar sia exprosoft tā saucamo Pāvelu līdz pelēkai apdarei tika un tad patriecu jo savu vārdu netur visu laiku jāskraida pakaļ, melo uz katra teiktā vārda... un paldies dievam kad māju pabeidza citi kuri izlaboja viņa kļūdas kuras bija sataisījis un es neesmu vienīgais zinu citus cilvēkus kurus apkrāpis šis cilvēks tagad atceros kā murgu...